Úvodní stránka » *Módní trendy* » Módní trendy na letošní zimu

Módní trendy na letošní zimu

Jaké jsou módní trendy na zimu tohoto roku? Jaké kousky oblečení jsou pro ženy tou pravou volbou? A co muži? Na každou sezonu jsou nejvíce diskutované barvy a materiály a spousta obchodních řetězců se předhání s nejžhavějšími hadříky, které prostě musíte mít.

Bundy a kabáty 

jsou doslova hitem pro každou zimu a ani v těchto zimních deštivých dnech tomu není jinak. Letos si můžete si vybrat dle libosti co se týče délky a svůj kabát či bundu přizpůsobit vašemu stylu, vkusu a postavě. Barvy budou zářit v odstínech černé, hnědé, šedé a odvážné nápadité ženy mohou zvolit ze škály červených odstínů.

 

70. léta

se začínají silně projevovat a to zejména v elegantních halenkách, ke kterým se nosí šátek nebo kravata. Těsné střihy šatů dají vyniknout ženské postavě a elegantnímu vzhledu, který dozdobí doplňky ve vlasech.

Boty

této zimy jsou vysoké a na podpatku. Pokud se Vám nelíbí chůze na podpatcích, existují i alternativy. Můžete se ponořit do svého šatníku a vytáhnout znovu vaše staré kozačky, budete tak mít místo na další módní kousky.

Barvy

budou vévodit v odstínech oranžové, fialové, lilkové a indigo. Zvláště nápadné odstíny oranžové a fialové jsou na tom velmi dobře.

Muži

se chtějí líbit, letos je oblékněte do kombinace hrubých pletenin a luxusních materiálů jako kašmír, hedvábí a satén, tím zlomíte jejich tvrdý a drsný vzhled. V pánském šatníku by neměly chybět barvy jako noční modrá, velblodí, mechově zelená a fialová.

 

Pokud máte před vánočními svátky menší rozpočet na výměnu šatníku, porozhlednétě se ve svém starém a ušetříte spoustu peněz :-)

Autor: Zuzana H.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman