Úvodní stránka » *Módní trendy* » Moderní těhotenská móda vám zvedne sebevědomí

Moderní těhotenská móda vám zvedne sebevědomí

Těhotenství je považováno za nejkrásnější období ženy, ne vždy je tomu tak. Tento požehnaný stav je často doprovázen nevolnostmi, pálením žáhy, bolestí břicha a jinými zdravotními obtížemi. Když se to zkombinuje se zoufalostí a beznadějí, že žena nemá co na sebe, může to být velký problém. I budoucí maminky touží po tom, aby vypadaly krásně, upraveně a slušelo jim to za každé situace. Důležité je pohodlí, aby oblečení nikde neškrtilo, netlačilo a bylo příjemné na těle. Naštěstí je dnes na výběr široký sortiment těhotenského oblečení, které je nejen dostatečně kvalitní, ale i moderní a stylové.

Oblíbené těhotenské oblečení, které určitě unosíte

Nejčastěji ženy kupují jako první a základní kousek těhotenského ošacení těhotenské kalhoty. Ideální čas pro jejich koupi je v době, kdy už nejsou běžné kalhoty pohodlné, škrtí a bříško se začíná pomalu zvětšovat. V prodeji jsou klasické kalhoty, džíny a lacláče, které se přizpůsobí rostoucímu bříšku. Na doma je praktické pořídit si tepláky nebo capri kalhoty ve zkrácené délce, na pracovních schůzkách to budoucím maminkám bude slušet v těhotenských elegantních modelech. Krásná moderní těhotenská móda zahrnuje i kraťásky do horkých letních dnů, najdete je v různých barvách a materiálech. Unosíte je na procházce v přírodě, u vody nebo na výletě.

Tipy na další módní kousky pro budoucí maminky

Prodejny s těhotenskou módou nabízejí širokou škálu ošacení, např. těhotenská trika s krátkým a dlouhým rukávem, sportovní oblečení, sukně, šaty, halenky a tílka. V chladnějších dnech se zahřejete ve svetrech a slušivých kabátech. Myslete také na spodní prádlo a na praktické noční košilky, ty využijete také po porodu při kojení vašeho miminka, stejně jako kojící podprsenky. Na focení těhotenského bříška jsou velice originální potisky v podobě rozkošných ručiček, nožiček a srdíček.

moderní těhotenská móda

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman