Úvodní stránka » *Módní trendy* » Moderní snubní a zásnubní prsteny z českého zlatnictví

Moderní snubní a zásnubní prsteny z českého zlatnictví

Chystáte se požádat Vaši partnerku či partnera o ruku? Pokud plánujete uzavřít sňatek s milovanou osobou, tak vězte, že se bez snubních a zásnubních prstýnků určitě neobejdete. Leda že vyznáváte netradiční styl a jdete proti celosvětovým tradicím, které sahají až do dávné historie. Většina z nás si však nedokáže představit zásnuby bez zásnubního prstenu a svatební den bez výměny snubních prstýnků. Umíte si snad představit, že řeknete svému milovanému partnerovi své „ANO“, když by Vás požádal bez zásnubního prstenu? Většina žen pokládá prstenům velkou důležitost a považuje je za symbol věrnosti a lásky. Již pro se nosí snubní prsten na levé ruce, který je blíže srdci.

Snubní prsteny nejen z bílého zlata

Váš partner nemusí kupovat drahé prsteny v hodnotě několikanásobku jeho platu, vybírat lze z několika materiálů prstenů, které se liší nejen svými vlastnostmi, ale především cenou. Krásné zásnubní prsteny lze vybírat podle stylu a vkusu ženy od jednoduchých hladkých prstenů až po složité designové kousky s několika drahými kameny. České zlatnictví JL Šperk, které se nachází v centru Prahy, můžete vybírat nejen snubní prsteny z bílého či žlutého zlata, stříbra, titanu či platiny. Letošním hitem jsou luxusní modely s jedinečným vzhledem a příznivou cenou.

Zásnubní prsteny pro zamilované z dílny JL Šperk

Nová kolekce ze zlatnického ateliéru JL Šperk nabízí širokou řadu zásnubních prstenů s neotřelým originálním vzhledem. Všechny snubní prstýnky jsou vhodné pro praktické každodenní nošení, a zároveň budou vzhledově doplňovat styl a krásu ženy. Prsteny jsou vyráběny tradičním ručním způsobem, a tak každý kousek představuje originál. Šperky si můžete nechat vyrobit z bílého, žlutého, červeného či kombinovaného zlata, s diamanty nebo zirkony, rytinou, s matným či lesklým povrchem, je to jen na Vás a vašich představách. Proč třeba nedarovat milované osobě prsten, na kterém se bude podílet jako designér? Takový šperk zcela jistě potěší každého!   

snubní prsteny

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman