Úvodní stránka » *Životní styl* » Moderní i klasické ložnice pro rok 2014

Moderní i klasické ložnice pro rok 2014

Přemýšlíte o pořízení nové ložnice v letošním roce? Vybíráte už novou postel, noční stolky, skříně a komody nebo dáváte přednost již hotové sestavě? Je to jen na Vás, zda se rozhodnete ložnici nakombinovat dle Vaší libosti nebo se poohlédnete po některé z již navržených sestav. Jaké trendy jsou v oblasti ložnic pro rok 2014? Rovněž záleží na Vaší představě o ložnici. Uvažujete o levné, moderní, masivní nebo luxusní variantě? Ložnicové sestavy si můžete vybírat v různém provedení, barvách a dekoru, určitě si vyberete tu pravou ložnici pro Vaše bydlení.

Luxusní ložnice z masivu je oblíbenou klasikou

Jste zastáncem kvalitního nábytku z masivu, který je odolný a dlouho vydrží? Pak pro Vás bude to pravé ořechové hledat v kategorii nábytku z masivu, který zcela jistě splní Vaše představy. Zvolit můžete nábytek z borovicového, olšového, ale i březového dřeva. Oblíbené ložnice z masivu jsou často žádané nejen pro svou zaručenou kvalitu, ale i pro jejich jedinečný vzhled. Navíc nábytek z masivu lze po čase snadno renovovat, stačí přebrousit a znovu natřít, popřípadě můžete Vašemu přírodnímu nábytku změnit odstín na nějaký barevnější. Masivní ložnicové sestavy se skládají zpravidla z postele, nočních stolků a praktické šatní skříně. Dokoupit si můžete však i jiné prvky jako jsou police a komody. Máte-li rádi luxus, Vaše ložnice může mít kromě klasického nábytku i prádelníky nebo toaletní stolky s velkým zrcadlem.

Moderní ložnicové sestavy za dobrou cenu Vás mile překvapí

Na stránkách moderni-nabytek.cz je široká nabídka ložnicových sestav od různých zpracování a zajímavých barevných odstínů. I moderní ložnice v jednoduchém stylu se může pohybovat v příjemné cenové hladině. Tyto sestavy jsou zhotoveny z kvalitních DTD desek, které vypadají velice věrohodně a svým vzhledem napodobují pravé přírodní materiály. Ani moderní levné ložnice nepostrádají šatní skříň, postel a noční stolky. Pokud zařizujete Vás domov v moderním stylu a novodobém designu jistě si z nabídky moderních ložnic vyberete. Navíc při zakoupení některé z ložnic se nemusíte trápit s dopravou, vynáškou do bytu či se sestavením nábytku, po celé České Republice je tato služba k dispozici bezplatně pro každého. 

ložnice

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman