Úvodní stránka » *Podnikání* » Metrový textil pro domácí i profesionální využití

Metrový textil pro domácí i profesionální využití

Všechny zručné švadlenky, které šijí doma pro radost nebo profesionálně, mají možnost zakoupit sortiment metrového textilu včetně dekoračních látek, nápletů, podšívek, ubrusů, lehátkovin, filcu, sypkoviny a dalších různých materiálů na internetu, kde se dají pořídit za velice výhodné ceny. Ať už se rozhodnete pro výrobu bytového textilu, ložního prádla nebo kapsáře a mantinelu pro vaše dítě, můžete si objednat libovolnou délku látky podle vašich potřeb a požadavků. Metrový textil je velice různorodý a v nabídce je v mnoha moderních a krásných dekorech.

Jak vybírat metrový textil?

Chcete-li zakoupit metrový textil např. pro šití výrobků, jako jsou ubrusy, povlaky na polštáře, prostírání, přikrývky a závěsy, tak popřemýšlejte jaký druh látky zvolit. Na každou věc se hodí něco jiného, některé materiály jsou čistě bavlněné, jiné obsahují směs bavlny a polyesteru. Rozdíl je také v šířkách, dekoračních či jednobarevných vzorech, které jsou sice jednodušší, přesto vkusné. Na léto se mohou hodit praktické a funkční lehátkoviny, z nichž můžete ušít nové potahy na lehátka pro lenošení na zahradě. Máte-li doma malé děti, v domácnosti oceníte omyvatelné a bezúdržbové PVC ubrusy, jen tak se neušpiní, nečistoty setřete hadříkem nebo houbičkou a jsou odolné proti mechanickému poškození. V prodeji jsou v metráži a na kusy.

Bytové doplňky z filcu a juty

V metráži pořídíte i filc, jutu či sypkovinu, ze kterých lze tvořit zajímavé bytové doplňky a dekorace podle vaší fantazie. Z filcu se dá vytvářet spousta skvělých věcí, šperky, módní doplňky a hračky. Teď na jaře z něj můžete vyrobit velikonoční dekorace, vajíčka, slepičky a zajíčky, když zapojíte děti, budou nadšené. Na internetu najdete mnoho návodů na výrobky z juty, třeba na jutový mačkaný věnec či jutovou mašli, kterou dozdobíte sušené nebo čerstvé květiny. Na stránkách waldes.cz si přijdou na své i ti, co nejsou manuálně zruční, stačí navštívit sekce s kusovým a bytovým textilem, kde si zcela jistě vyberete něco pěkného.

metrový textil

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman