Úvodní stránka » *Podnikání* » Mějte své finance stále pod kontrolou

Mějte své finance stále pod kontrolou

Nemáte přehled o svých financích? Ve všech těch bankovních účtech, půjčkách a spořeních se prostě nevyznáte? Je na čase začít důvěřovat odborníkům ve svém oboru a spolehnout se na osvědčené produkty u známé banky. Téměř každý se během svého života setká z mnoha bankovními produkty, avšak ne všechny jsou jasné a srozumitelné. Cílem GE Money Bank je, aby byl vztah mezi bankou a klientem založen na důvěře a transparentnosti, jen tak to může fungovat.

Osobní bankovní účet stále k dispozici

Hledáte nový bankovní účet pro svou maličkost? Nejste spokojeni se stávajícími podmínkami a službami ve své bance? Ujasněte si, co vlastně hledáte, osobní běžné účty by měly splňovat jistá kritéria. Přinejmenším by měly být dostupné, rychlé a flexibilní vůči našim potřebám. S běžným účtem Genius od GE Money můžete výrazně ušetřit na bankovních poplatcích a navíc využívat přímého bankovnictví ke správě svého účtu kdykoliv a kdekoliv. V České republice je více než 700 bankomatů, a tak je můžete využívat téměř na každém kroku. Pokud chcete ještě výhodnější služby k osobnímu účtu, zřiďte si účet Genius Active nebo Genius Silver.

Rychlá Expres půjčka pro komfortní nakupování

Sháníte rychle peníze na zaplacení účtů nebo pořízení nového spotřebiče do vaší domácnosti? S Expres osobní půjčkou je to snadné. Nečekejte s pořízením věci, kterou nutně potřebujete. Půjčku, kterou použijete na jednorázový nákup, si můžete rozložit do několika splátek na libovolnou dobu.

Navíc o Vánocích splátky řešit nemusíte, půjčte si peníze ještě dnes a splácet začnete až v lednu. Máte nepravidelný příjem a přísun stálých financí je pro Vás nutností po celý rok? Se zvýhodněnou kreditní kartou Card Plus a Gold Vám vrátí 1 % zpět z každého nákupu u obchodníka v ČR, u smluvních partnerů až 30 %. Není to skvělé? Užijte si vánoční svátky bez starostí s GE Money.

kvalitni-nabytek-do-kancelare.jpg

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman