Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Matrace s revolučními přírodními vlákny

Matrace s revolučními přírodními vlákny

Spánek je fáze organismu, při které dochází k útlumu a relaxaci a při níž se snižuje či zcela mizí funkčnost některých smyslů. Snižuje se tělesná teplota lidského těla, máme pomalejší dýchání a snížený krevní tlak. Během procesu spánku se většině lidí zdají sny, jelikož mozek aktivně pracuje i při spánku. Přemýšleli jste již o tom, že Vám spánek zabere přibližně třetinu života? Vzhledem k tomu, že spánkem strávíme mnoho času, je velice důležité mít pravidelný a ničím nerušený spánek. V opačném případě si můžete vytvořit i mnohé psychické potíže a zdravotní problémy. Každý z nás má individuální potřebu délky spánku, zpravidla se jedná o 7 až 8 hodin. Jsou však lidé, kterým potřeba spánku vyhovuje od 4 až po 12 hodin spánku za den.

Správná délka spánku člověku nestačí

Lidské tělo se během spánku regeneruje, načerpává nové síly a organismus odpočívá. Nestačí však dodržovat pravidelně správnou délku spánku, ale neméně důležitý je i správný výběr matrace. Kvalitní, většinou zdravotní matrace stojí mnohdy více peněz než matrace obyčejná, ale tato investice se Vám vyplatí. Při výběru vhodné matrace je nutné sledovat několik parametrů jako je optimální rozložení váhy daného člověka, prodyšnost materiálu, schopnost termoregulace a hygieny. V případě, že se chystáte pořídit si novou matraci do Vaší postele, zeptejte se prodejců na použité materiály a jejich vlastnosti. U kvalitní zdravotní matrace by neměly chybět klinické atesty či osvědčení. 

100% přírodní materiál pro Vaši matraci

Kolmo kladené vlákno Struto je považováno za novou a jedinečnou technologii v celé Evropě. Matrace díky tomuto vláknu, které je 100% přírodním materiálem, získává revoluční vlastnosti pro dokonalou regeneraci organizmu jako je stabilita a tvarová stálost, lehkost a prodyšnost, absorpce vlhkosti, zdravotní a ekologická nezávadnost a recyklovatelnost. Skvělé působení na organismus dokáže zmírnit migrény, blahodárně působit na močové cesty a ledviny, pomáhat při terapii nervových, gynekologických či revmatických potíží. Rovněž je účinným pomocníkem v boji proti astmatu a nepříjemným alergiím. 

zdravotní matrace

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman