Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Masážní relaxační křesla jsou skvělou investicí pro zdraví

Masážní relaxační křesla jsou skvělou investicí pro zdraví

Chodili jste pravidelně na masáže k šikovné masérce nebo profesionální fyzioterapeutce, ale přestali jste kvůli pandemii koronaviru? Je to velká škoda nejen pro fyzické zdraví, ale i to psychické. Naštěstí existují masážní relaxační křesla, která si můžete pořídit i domů.

masazni-relaxacni-kresla.jpeg

Masážní salóny zavírají, masérky pracují v jiných oborech

Mnoho masérek, kadeřnic a kosmetiček během posledních měsíců přišlo o práci, anebo byl úbytek zákazníků tak velký, že si musí přivydělávat v jiném oboru. A to není dobrá zpráva pro ty, kteří trpí na bolesti zad, anebo pro lidi, kteří byli zvyklí se díky masáži uvolnit a nechat odplavit své starosti. Termíny objednání jsou mnohem delší než dříve, problémy se zády se tak prohlubují a stávají se neúnosnými.

V tomto okamžiku máte na výběr ze tří možností

Buď to vydržíte a počkáte si dva až tři měsíce na volný termín u masérky, která je navíc pěkných pár kilometrů daleko, anebo sáhnete po lécích na bolest. Ty sice tlumí akutní projevy, avšak nejsou správným řešením z dlouhodobého hlediska.

Naštěstí je tu i třetí varianta, a to že si můžete masážní relaxační křesla pořídit přímo k vám domů. Ano, jedná se o poměrně větší investici, ale když si to spočítáte, brzy se vám vrátí. A pro nerozhodné ­existuje možnost si křeslo vypůjčit třeba na týden.

Relaxační křesla masážní i vyhřívané

Neutrácejte v drahých salonech a vytvořte si příjemnou atmosféru u vás doma. Zapalte vonnou svíčku, pusťte si pomalou relaxační hudbu a uvelebte se do křesla. Máte na výběr – relaxační křesla masážní i vyhřívané s audiosystémem. Vybírejte podle funkcí a vašich finančních možností. Tato skvělá pomůcka se zvláště vyplatí v rodinách, kde se prostřídají všichni členové. Tím je úspora za masáže v salónech opravdu výrazná. Ušetříte v rodinném rozpočtu, a díky tomu můžete vyrazit na výlet do přírody nebo za kulturou.

Náročné stresující zaměstnání a hektický předvánoční čas jsou k  rozhodnutí pořídit si masážní křeslo jako stvořené. Určitě nebudete litovat!

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman