Úvodní stránka » *Životní styl* » Markýzy oživí fasádu vašeho domu

Markýzy oživí fasádu vašeho domu

Markýzy a pergoly jsou nejen výrazným prvkem v exteriéru, ale především jsou velice praktické. Díky nim elegantně a účinně zastíníte terasu, zimní zahradu, výlohu prodejny nebo francouzská okna na fasádě domu. Tyto stínící mechanismy jsou vyrobeny z kovové konstrukce a vysoce kvalitní odolné látky, rovněž krásně dotváří celkový vzhled domů a zahrady. Máte-li u vašeho domu či bytu větší plochu terasy nebo široký balkón, tento způsob zastínění je naprosto ideální a zpříjemní vám horké letní dny. Nemusíte se obávat, široká barevná škála látek se přizpůsobí tónu vaší fasády.

Markýzy splní vysoké nároky na zastínění

Chcete-li si užít teplé a slunečné léto ve stínu na vaší terase podle libosti, pořiďte si některý z různých typů markýz. Designové markýzy se rozdělují na kloubové, kazetové a boční. S jakoukoliv variantou si snadno vytvoříte úžasné prostředí na vaší zahradě s příjemným klimatem. Už nebudete muset trávit čas na přehřáté zimní zahradě, což je v létě častý problém. Mezi výhody těchto stínících produktů u společnosti PROFIFLEX s.r.o. patří prodloužení záruky až na 5 let, rozsáhlá nabídka markýzových systémů v České republice se špičkovými německými a italskými komponenty a široká montážní síť.

Markýzové systémy podle jednotlivých typů

Kloubové markýzy se využívají pro zastínění teras u rodinných domů, balkónů či obchodních výloh. Systém s italskými komponenty nabízí kvalitu za rozumné peníze, je elegantní a má dlouhou životnost. Ještě oblíbenější se v poslední době stávají kazetové typy markýz, které lze celé uschovat do designové kazety včetně mechanismu a látky. V době kdy je nevyužíváte, jsou chráněny před nepříznivými vlivy počasí a vydrží tak dlouhou dobu čisté. Boční látkové clony o výšce 170 až 210 cm jsou kromě ochrany před sluncem často používané pro vytvoření soukromí na terasách a balkónech. Společnost PROFIFLEX s.r.o. se kromě stínící techniky zabývá i výrobou a prodejem sítí proti hmyzu, garážových vrat a mříží.

markýzy

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman