Úvodní stránka » *Životní styl* » Lokalizace úniku vody

Lokalizace úniku vody

Potřebuje efektivní pomoc při lokalizaci úniku vody? Spolehněte se na renomovanou společnost, která pro Vás najde řešení na profesionální úrovni. Společnost Radeton, která je výhradním distributorem britské značky Primayer má specializaci na na vývoj korelátorů pro lokalizace úniku vody a zajišťuje monitoring průtoku a tlaku telemetrický přenos dat pomocí dataloggerů.

Lokalizace určena pomocí poslechové tyče a půdního mikrofonu

Každá vodárenská společnost by měla mít v základním vybavení poslechové tyče. Další technikou, kterou vodárenské společnosti hojně využívají jsou zcela jistě půdní mikrofony. Společnost Radeton má v nabídce až 6 mikrofonů špičkové kvality pro lokalizace úniku vody. Zvolit můžete z několika variant od různých cenových až po profesionální kvalitní systémy.  

Monitoring vodárenských sítí

Pomocí přístroje Phocus.sms budete v mžiku informování pomocí SMS zprávy, tento přístroj se totiž stará o vzdálený přístup monitorování sítě vodáren. Původní verze přístroje zajišťovala sběr informací pro preventivní a permanentní průzkum. Využijte také nabídku špičkových korelátorů značek Eureka Digital či Eureka2R a digitálního systému Enigma.

Další možnosti lokalizace úniku vody

Mezi další možnosti lokalizace úniku vody rozhodně patří i lokalizace s pomocí formovacího plynu. Pro tuto variantu lokalizace je vhodný přístroj H2 Waldi, vyzkoušejte také kombinovaný detektor LD6000, který v sobě skrývá detektor vodíku, kompletní poslechový systém a rovněž dokáže trasovat plastová potrubí.

Systém Phocus2 vyhledá i skryté úniky

S pomocí sytému Phocus2 a jeho funkcí vyhledávání skrytých úniků vody odhalíte všechny úniky v nasazené kontrolované oblasti. Vysoce inteligentní sběrný systém přístroje Phocus2 umí vyhodnotit automaticky přítomnost úniku. Využijte jej pro průzkum a prevenci vodovodní sítě nebo na stálé nasazení.

Zuzana K.

 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman