Úvodní stránka » *Životní styl* » Lékem na bolest krční páteře jsou anatomické polštáře

Lékem na bolest krční páteře jsou anatomické polštáře 

S bolestí krční páteře se potýká téměř každý člověk, který má sedavé zaměstnání či špatné držení těla. Mnoho mladistvých se s tímto problémem setkává v již raném věku. Je to způsobeno strávenými hodinami u počítače a televize a nedostatkem sportovních aktivit. Nemalý podíl viny má i špatně zvolená podložka hlavy a poloha při spánku. Bolest rozhodně neberte na lehkou váhu, bez správné funkce krční páteře bychom těžko vedli plnohodnotný život.

Anatomické polštáře Tropico 

Řešením může být pravidelné cvičení a posilování svalů v okolí krční páteře a výběr kvalitního polštáře. Díky unikátnímu tvaru a složení materiálů jsou velice vhodné anatomické polštáře, které jsou výbornou prevencí od bolesti. Tyto polštáře se vyrábějí z různých druhů materiálů od studené pěny až po pěnu línou, která je pohodlnější variantou, jelikož se dokáže přizpůsobit síle zatížení v oblasti krční páteře a tak se krásně uvolníte.

Mezi oblíbené materiály patří i viskoelastická pěna, která reakcí na tělesné teplo umožňuje rovnoměrné rozložení tlaku. Novinkou společnosti Tropico jsou polštáře a povlaky s příjemnou vůní extraktu z Aloe Vera, které mají úžasné účinky pro alergiky.

Matrace  

Neméně důležitý ne-li hlavní základ postele je rošt a matrace. Nechte si poradit jaká matrace by pro vás byla vhodná a přizpůsobte ji vašim zdravotním požadavkům. Vyberte si tvrdost, která je příjemná a materiál, který zaručí nerušený spánek bez bolesti zad.


Autor: Zuzana H.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman