Úvodní stránka » *Módní trendy* » Kvalitní zimní bundy a oblečení na hory

Kvalitní zimní bundy a oblečení na hory

Zima ještě zdaleka nekončí, a tak ještě neschovávejte teplé zimní oblečení hluboko do skříně. Naopak je vhodný čas pořídit si nové kousky oblečení na lyže či snowboard. Efektní obrana proti nachlazení v nepříznivém a chladném počasí je kvalitní ošacení, které Vám nesmí chybět ve Vašem šatníku. Využijte širokou nabídku e-shopu ENVY, který připravil pro letošní zimní sezónu krásné a kvalitní oblečení za skvělé ceny. V této chvíli internetový obchod nabízí zboží se slevou 50% až 85%.

Zimní radovánky s ENVY 

Svět sportovního objevil oblečení ENVY teprve nedávno a považuje jej stále za poměrně mladou značku. Přesto je tato česká společnost velice úspěšná a v posledních několika letech se může pyšnit expanzí do mnoha evropských zemí např. do Austrálie. Společnost vznikla spojením extrémních sportovců, kteří provozovali sportovní prodejny a rozhodli se oživit trh v Evropě funkční sportovní módou pro profesionální i rekreační sportovce, ale i volnočasové aktivity. Kolekce zimního oblečení a produkty jako jsou lyžařské bundy nebo snowboardové kalhoty pro muže a ženy jsou od samého počátku velice oblíbené napříč celou společností.

Zimní bundy na lyže i na snowboard     

V nabídce zboží společnosti ENVY je velký výběr střihů, velikostí a barevných vzorů, ze kterých si vybere opravdu každý. V každé kolekci najdete stylové bundy v různých designech např. dámská lyžařská bunda ELLA s výplní z dutého vlákna, která je oboustranná nebo pánské bundy na lyže např. BLETTER s potiskem v komixovém stylu, které mají vnitřní protisněhový pás. Spojením prvotřídní kvality a zajímavého rebelského designu vznikají moderní kousky na zimu, které musíte vyzkoušet!

lyžařské bundy ENVY

Zuzana K. 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman