Úvodní stránka » *Životní styl* » Kvalitní interiérové dveře s nejrychlejší dobou dodání

Kvalitní interiérové dveře s nejrychlejší dobou dodání

Při zařizování interiéru je na interiérové a posuvné dveře kladen velký důraz. Jedná se nejen o významný designový prvek, který může proměnit celý vzhled domu či bytu, ale zároveň by hlavně vchodové dveře měly splňovat určité bezpečnostní normy. Správný výběr dveří nemusí být snadný, přece jen se jedná o větší investici a sladit vše barevně s podlahou a nábytkem není úplně jednoduchá věc. Nejlepším řešením je poradit se s odborníky, kteří svému řemeslu rozumí a rádi vám pomohou, třeba se nakonec rozhodnete pro úplně jiný typ dveří. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že mám dveře Vasco Doors od společnosti Grimax od roku 2014 a jsem moc spokojená. Nejdůležitější je si nákup a barevné provedení pořádně dopředu rozmyslet!

GRIMAX s.r.o. – interiérové dveře na objednání do 2 týdnů

Pracovníci společnosti GRIMAX s.r.o. vás osloví s nabídkou interiérových, posuvných a vchodových dveří s doručením do neuvěřitelných 14 dnů ode dne objednání. Rychleji už nové interiérové dveře neseženete. Tato společnost je jako jediná na trhu schopna vyrobit dveře v tak krátkém čase, nejen díky své flexibilitě a oblíbenosti je na trhu již 17 let. Jedinečné interiérové a posuvné dveře Vasco Doors z masivního MDF materiálu můžete vybírat nejen podle barvy, ale také struktury, typu dřeva či zajímavé dekorativní fólie. GRIMAX s.r.o. je výhradním zástupcem značky Vasco Doors u nás v České Republice. Unikátnost provedení dveří spočívá v potažení folií bez lepených spojů, nehrozí tak nežádoucí odlepování fólie na hranách. Produkty lze doplnit o závěsy, zámky (dozické, koupelnové nebo s cylindrickou vložkou), ventilace, madla, zarážky, kukátka a systémy pro posuvné dveře.

Vchodové dveře podle nejvyšších nároků na bezpečnost

Dnes již nemusíte volit jednoduché bílé vchodové dveře, právě naopak, moderní jsou různé designy v imitaci dřeva včetně zárubní ve stejném dekoru. Zvolte z několika variant prosklení a kování dveří tak, abyste byli s výsledkem maximálně spokojeni. Hlavní vstupní dveře by však kromě vzhledu měly plnit především bezpečností funkci. Důležitým kritériem při výběru je také zvuková izolace a protipožární ochrana. U kvalitních vchodových dveří se nemusíte obávat nežádoucí vlhkosti a teplotních vlivů. Přijďte se přesvědčit sami do některé ze vzorkových prodejen!

interiérové dveře vasco doors

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman