Úvodní stránka » *Módní trendy* » Kvalitní designové šperky

Kvalitní designové šperky

Výrobci šperků se snaží o kvalitní a jedinečné zpracování za použití různých technik a ozdobných kamenů. Každá žena chce být krásná a přitažlivá pro mužské pohlaví, a tak si mnoho žen vybírá šperky, které jsou ojedinělé a navrženy jako originální šperk, který nelze zakoupit po více kusech. Každá firma, která se zabývá výrobou šperků má vlastní ověřené tradice, technologie a postupy. V oblasti výroby šperků se však mnozí designéři vrací k ruční výrobě s maximálním podílem ruční práce a kreativity. 

Šperky a jejich historie

Šperky a drobné ozdoby jsou již od nepaměti součástí celkového vzhledu žen. V dávné pravěké historii se ženy zdobily korálky a nosily náramky z přírodních materiálů jako je dřevo a kůže, později se pro výrobu šperků stal žádaný kov. Způsob zpracovní a materiál šperků souvisel se symbolikou a společenským postavení žen. Dnes známe i jiné dražší materiály jako zlato a platina. Mezi oblíbené kvalitní šperky patří rovněž i stříbro a chirurgická ocel, která vyniká svými užitnými vlastnostmi.

Šperky z dílny Jitky Kudláčkové

Společnost JK je česká zlatnická firma s více jak 20 letou historií a dlouholetými zkušenostmi v oboru. Její specializací je ruční výroba šperků s využitím moderních technologií. Při výrobě je kladen velký důraz na ruční práce, kvalitu, originální design a smysl pro detail. Dílna Jitky Kudláčkové pracuje převážně se zlatem, perlami a pravými luxusními kameny, napříč tomu se ceny šperků pohybují v příjemné cenové hladině. Zlatnická firma JK je orientována na osobní přístup k zákazníkovi, a tak splňuje požadavky na výrobu individuálních luxusních šperků.  

Značkové šperky a hodinky

V prodejnách společnosti JK či v jejich internetovém e-shopu nenaleznete pouze kolekce šperků JK a šperky na zakázku, ale i širokou nabídku  šperků a hodinek renomovaných a známých značek. Značky, které firma Jitky Kudláčkové prezentuje jsou pečlivě vybrány s ohledem na jejich kvalitu a servis, který poskytují. Mezi další rozhodující parametry rozhodně patří provedení šperků a jejich originalita. V této chvíli firma JK spolupracuje se značkami jako je např. Retofy diamonds, Calvin Klein, Maurice Lacroix, Tissot, Certina a mnoho dalších. V nabídce společnosti si jistě vyberete dárek pro každou příležitost.

kvalitní šperky JK

Zuzana K.

 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman