Úvodní stránka » *Životní styl* » Kuchyňské spotřebiče jsou perfektním pomocníkem v domácnosti

Kuchyňské spotřebiče jsou perfektním pomocníkem v domácnosti

Pro každou hospodyňku jsou kromě designu a praktického sestavení kuchyňské linky neméně důležité ty správně zvolené spotřebiče do kuchyně. Tito skvělí pomocníci nám usnadní život, zjednoduší práci a zefektivní přípravu jídel a různých pokrmů. Při dobře uváženém výběru se zamyslete nad výkonem, kvalitou a zpracováním jednotlivých přístrojů. Každá žena ocení jiné produkty, některá dá přednost jednotlivým kouskům zvlášť, jako jsou mixéry, šlehače, odšťavňovače, kráječe, krouhače, lisy na citrusy, mlýnky na maso, mák či ořechy, další ocení multifunkční kuchyňské roboty.

Vyzkoušejte kuchyňský robot Kitchenaid z Ameriky

Chcete-li pořídit opravdu kvalitní model se špičkovým výkonem a vysokou kvalitou, vsaďte na kuchyňský robot Kitchenaid, tyto přístroje jsou na americkém trhu již od roku 1908. Krásné designové kousky v různé cenové hladině vás mile překvapí technologickou vyspělostí a precizním zpracováním. Mezi velkou přednost patří, že je robot vyroben kompletně z kovových materiálů, a tak počítejte s nekonečně dlouhou životností. Produkty jsou k dostání pro domácí i profesionální využití, díky vyšší hmotnosti a robustní kontrukci jsou stabilní a nevibrují při práci. Rovněž splňují vysoké nároky na tichý provoz, nízkou spotřebu a bezpečnost.

Příslušenství ke kuchyňským robotům

S multifunkčním pomocníkem bude vaření, pečení a příprava jídel mnohem jednodušší, navíc vám ušetří mnoho místa v kuchyni. K jednotlivým modelům si můžete postupně dokoupit libovolné nástavce a přídavná zařízení podle vašich potřeb. Výkonný motor pohání dvě hřídele, pro každou z nich se dá dokoupit další příslušenství. Pro svislou hřídel se vám může hodit třeba plochý šlehač s měkkou stěrkou pro práci s malým množstvím těsta, v základní výbavě najdete šlehací metlu, plochý šlehač a hnětací hák. Oblíbené vychytávky, které lze pro kuchyňský robot dále pořídit, zahrnují sekáčky, odšťavňovače, mlýnky a strojky na výrobu těstovin.   

kuchyňské spotřebiče

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman