Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Kosmetika nejen pro ženy

Kosmetika nejen pro ženy

Proč by měl každý muž vypadat jako zálesák? Tak to vůbec být nemusí, stále více mužů přichází na to, že existují deodoranty, parfémy pro muže a dokonce někteří přistupují i na vlasovou kosmetiku, takže už se nemyjí celí jedním přípravkem. Kosmetika je skutečně pro každého, komu není jedno, jak vypadá nebo jak působí na své okolí. Orientujete se v problematice kosmetiky? Baví vás zkoušet nové přípravky a doporučovat známým a kamarádkám? Potom je možná právě pro vás práce spojená s kosmetikou to pravé.

Práce s kosmetikou je zábava

Bavilo by vás to, ale nevíte, jak na to? Je to jednoduché, společnost Avon vyrábí už od roku 1886 kvalitní kosmetické výrobky pro ženy i muže všech věkových kategorií. V Avonu uznávají přímý prodej, to znamená, že jste s klienty v přímém kontaktu, můžete jim předvést nové výrobky, doporučit produkty podle vlastních zkušeností nebo poradit třeba s výběrem pro ně vhodných produktů. Zajímá-li vás kosmetika, chcete-li znát ty nejnovější trendy a chcete-li se třeba naučit něco víc o produktech a jejich použití, potom se zaregistrujte na Avon-job.cz.

Registrace je zcela bezplatná a dále se nezavazujete ani do budoucna k jakémukoli minimálnímu odběru zboží. Záleží zcela na vás, zda budete kosmetiku Avon kupovat pouze pro vlastní potřebu nebo budete zásobovat celou rodinu a přivyděláte si tak nějakou tu korunku. V závislosti na odběru zboží můžete produkty získat s až 30% slevou. Chcete-li se zdokonalovat ve vašich znalostech kosmetiky, jsou pro vás k dispozici kosmetické kurzy zdarma. Potřebujete-li poradit, jak s Avon kosmetikou rozjet vlastní business, potom navštivte rovněž bezplatná marketingová školení. Avon vám poskytne i váš vlastní internetový obchod, který si budete sami spravovat, abyste měli co nejširší záběr klientů. Získejte všechny dostupné výhody a přidejte se i vy k Avon Lady a Avon Gentlemanům a buďte nezávislí.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman