Úvodní stránka » *Módní trendy* » Klasické šperky zahoďte do šuplíku a pořiďte si dřevěné hodinky

Klasické šperky zahoďte do šuplíku a pořiďte si stylové dřevěné hodinky, které budou budit pozornost

Pořád ještě nemáte vybraný dárek k Vánocům pro blízkou osobu, partnera nebo dobrého přítele? Dřevěné hodinky značky Bobo Bird jsou vskutku jedinečné. Oblíbí si je nejen milovníci přírody a dřeva, ale i ti, kteří dávají přednost přirozeným a ekologickým materiálům. Asi vás to překvapí, ale hodinky z asijského dřeva v kombinaci s kůži mohou být opravdu kvalitním módním doplňkem s dlouhou životností.

Stylové a elegantní hodinky pro ženy i muže

Doplňte svůj módní styl vskutku originálním šperkem v podobě dřevěných hodinek v pánském a dámském provedení. Nabídka produktů e-shopu DreveneHodinky.eu obsahuje designové dřevěné hodinky ruční výroby. Ať už zvolíte jakýkoliv neotřelý model, tak vězte, že obdarovaný bude mít velkou radost. Navíc jsou hodinky vhodné pro alergiky. Vybírat lze ze zajímavých analogových kousků s ciferníkem s čísly a bez nich. Hodinky jsou na nošení velice příjemné a na ruce lehoučké, váží pouze pár desítek gramů. Pro doladění celkového dojmu z dárku si můžete pořídit pevnou papírovou krabičku s logem či krásné dřevěné pouzdro v kulatém nebo hranatém vzhledu, do nich pak nové hodinky vložíte.

Zajímavosti o výrobě hodinek ze dřeva

Určitě vás zajímá, jak dřevěné hodinky pánské nebo dámské vznikají a jak probíhá jejich výroba. Značka Bobo Bird přináší na český trh pěkné kousky ze světa tradičního hodinářství. Hodinky se vyrábí z klasického asijského dřeva a pravé kůže, používá se především dřevo jako teak, eben, javor a bambus. Na kvalitu materiálu dohlíží příslušný expert, ten vyhodnocuje vhodnost dřeva a zda je dobře dokončen proces sušení. Následně probíhá ruční zpracování, což zabere přibližně tři dny času. Veškerý výrobní proces bere v potaz životní prostředí a hodinky jsou maximálně udržitelné. Dejte přednost něčemu neotřelému, novému a klasické hodinky zahoďte do šuplíku. Vaše originalita nezůstane bez povšimnutí!

dřevěné hodinky 1     dřevěné hodinky 2

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman