Úvodní stránka » *Životní styl* » Když se žena plete do mužských věcí

Když se žena plete do mužských věcí

Ženy nikdy nepřestanou překvapovat. Co se týká obnovy jejich šatníku a potřeby krášlit se, jsou v tomto ohledu naprosto bezkonkurenční a své okolí často přivádí k šílenství. Ženy se ale svou neodbytnou nápaditostí umí prosadit, i co se zařizování bytu a výběru technických doplňků týče. Nutno říct, že často k velké nelibosti partnera i celé rodiny.

zena-in.com_heavenshop_cz_uvodni.jpg

Jak nakupuje žena?

Žena totiž vybírá očima. Líbivost je v hledáčku jejich priorit na prvním a zásadním místě. U muže je ale kritérium nákupu zcela odlišné. Muž dbá prvořadě na funkčnost a nehodlá v tom slevit ani o píď. Nalézt kompromis tak ve většině případů rodinných investic není jednoduché. A obvykle nebývá daleko k hádce, či rozkolu od stolu i od lože.

Díky bohu už ale dnes existují výrobci, kteří vědí, jak na zákazníka cílit, jaké know how vytvořit, aby se zavděčili všem. Příkladem jsou baterie Mexen, které splňují nejvyšší technologické nároky a jsou přitom velmi esteticky zdařilé. Heaven Shop nabízí baterie vhodné do všech typů interiérů, do koupelen, k umyvadlům, do sprch i pro vany.

Design a funkčnost se nevylučuje

Nákup v Heaven Shop se může stát komplexní záležitostí pro všechny, kteří vědí, co chtějí. Zde nabízené zboží je vysoké kvality, plně funkční a kompatibilní s ostatními díly. Vybírat můžete ze sortimentu do koupelny i kuchyně, sanitární keramikou počínaje, přes instalační materiál a nábytkem konče. Spokojen bude muž, který dbá na funkci, i žena, jež dbá na estetickou zdařilost.

zena-in.com_heavenshop_cz_01.jpg

Heaven Shop nabízí jako bonus dopravu zdarma při nákupu nad 10 tisíc korun, více než 6 tisíc produktů za výhodné ceny a zákaznický servis, kde vám vyškolený personál rád poradí.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman