Úvodní stránka » *Podnikání* » Jedinečné příběhy růstu a inspirace

Jedinečné příběhy růstu a inspirace

Toužíte ve svém oboru dosáhnout toho nejvyššího možného kariérního postavení? Udělejte proto maximum toho, co můžete a dokážete zvládnout. Po vyšším pracovním postu můžete toužit díky svým ambicím a vysněným cílům, ale také z důvodu stále většího tlaku na pracovním trhu. Konkurence je obrovská, a tak na jednu pracovní pozici připadá několik desítek lidí. Je tak nutné se neustále zdokonalovat a pracovat na sobě. Jen tak dosáhnete stabilních pracovních výsledků a takzvané jistoty uplatnění ve svém oboru.

Nejúspěšnější konference v České republice

Stává se Vám, že jste na pokraji svých sil a nevíte, jak dál? Chcete docílit poměrně složitých a těžce dosažitelných cílů, ale už nemáte chuť se dál rozvíjet? Navštivte unikátní a velice oblíbenou konferenci na téma příběhy růstu a inspirace, která je považována za největší konferenci v České Republice. Inspirovat se zde můžete od těch nejúspěšnějších lidí ve svém oboru, kteří jsou již o pár kroků před Vámi. Objevujte nové příležitosti a možnosti, vyslechněte si příběhy a zkušené rady od známých osob, které jsou nyní na pozici manažerů, ředitelů a vedoucích pracovníků.

Hledejte inspiraci s pomocí příběhů úspěšných lidí

V minulosti se konference konala na zajímavých neobvyklých místech jako je např. pražský klub SaSaZu nebo Státní opera v Praze. Letos se bude konat ve sportovní hale dne 12. 6. 2014 a návštěvníky čeká kromě samotných příběhů úspěšných lidí i rozmanitý doprovodný program. Budete překvapeni, jaká inspirace stojí za úspěchem známých osobností jako je Lubomír Kovařík, který je výkonným ředitelem České zbrojovky, David Mareček, který je generálním ředitelem Pražské filharmonie a třeba členka představenstva společnosti ČEZ Michaela Chaloupková.

příběhy růstu a inspirace

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman