Úvodní stránka » *Životní styl* » Jazykové kurzy v zahraničí

Jazykové kurzy v zahraničí

Jazykové pobyty v zahraničí jsou jedním z nejefektivnějších způsobů jak se naučit cizí jazyk. Takový intenzivní kurz cizího jazyka v zahraničí Vás naučí za dva týdny tolik, kolik zvládnete doma za půl roku v některé z jazykových škol. Nabídka jazykových kurzů je široká, na českém trhu je mnoho agentur, které se specializují na jazykové kurzy a pobyty, avšak není snadné vybrat z nich ten nejlepší. Každý z nás potřebuje jinou intenzitu učení a odlišný způsob výuky, proto bychom se měli poradit přímo v agentuře, který kurz je pro nás nejvhodnější a splňuje naše představy nejen o samotném kurzu, ale i o ceně.

Překonejte strach z výuky cizího jazyka

Společnost Czech-us, v. o. s. se zaměřuje na nabídku jazykových kurzů s pobyty v zahraničí již od roku 2006. Od té doby nabrala mnoho zkušeností a rozšířila a zdokonalila svoje služby v oblasti kurzů a pobytů v zahraničí. V současné době zajišťuje jazykové kurzy v zahraničí, práci a stáže ve většině zemí západní Evropy, USA, Kanadě a v některých exotických destinacích, celkem cca ve více než 30 zemích světa. Pokud cizí řeč ovládáte na velice nízké úrovni nebo jste na pokročilé úrovni, nevadí, jazykové kurzy v zahraničí jsou vhodné pro každého bez rozdílů věku a pohlaví. Dopřejte jazykový pobyt svým dětem, sobě nebo někomu z rodiny, třeba i Vaší babičce.  

Jazykové pobyty pro začátečníky i pokročilé

Pokud si o sobě myslíte, že ovládáte např. Angličtinu na skvělé úrovni, ale přesto nejste schopni v cizí řeči komunikovat, naučte se cizí jazyky používat v praxi. Právě pro Vás jsou řešením jazykové kurzy Czech-us. Zapište se na jazykové kurzy nebo na některý z jazykových programů. Znalosti, které výukou jazyků získáte, se Vám do budoucna určitě vrátí. Uvažujete o jazykových kurzech pro děti, ale bojíte se, že jsou příliš malé? Děti, které se začnou učit cizí řeč již v raném věku, mohou v dospělosti mluvit zcela plynule. Co nejlepšího můžete svým dětem poskytnout, když ne vzdělání? Vaše ratolesti Vám za to jednou poděkují. 

jazykové kurzy

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman