Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Jaké jsou 3 hlavní výhody prodlužování řas?

Jaké jsou 3 hlavní výhody prodlužování řas?

Víte, že až polovina českých žen nosí umělé řasy? A co to všechno obnáší? Na řasy jsme přebornice, nosí je spousta žen jakéhokoliv věku, dost často u dotyčných žen nalepené řasy ani nepoznáte. Když se totiž prodlužování řas provede vkusně a s citem, výsledek je velice přirozený. Prodloužené řasy mohou nosit náctileté mladé slečny, ale i dámy v důchodovém věku. Stačí jen najít toho správného odborníka, ne každý vám vytvoří husté, dlouhé a pevné řasy. Bohužel některé ženy se neobrací na správné osoby a pak dopadnou neslavně. Místo krásných prodloužených řas mají nepravidelné trsy nebo zase pořádné výrazné smetáky. A jaké jsou 3 hlavní výhody prodlužování řas?

Prodlužování řas má mnoho výhod

V první řadě je třeba zmínit, že prodloužené řasy vypadají prostě skvěle. Dodají na ženskosti a působí lichotivě k obličeji. Další výhodou je ušetření času lepením umělých řas či pracným líčením několika vrstev řasenky. Pokud je procedura prodlužování řas provedena správně a kosmetička vybere správnou délku, tloušťku a zvolí ideální úhel zakřivení falešných řas, vydrží vám mnoho a mnoho měsíců. Samozřejmě je nutné docházet pravidelně na doplňování vypadlých řas, avšak je-li dobrý základ, je to rychlovka. Tady také záleží, jak moc a jak často vám řasy budou vypadávat, což je individuální záležitost. Doplnění se provádí cca každé 2 až 4 týdny. Poslední výhodou je koupání s prodlouženými řasami, také můžete chodit do sauny. Jsou tedy velmi vhodné na dovolenou či přes léto.

Objednejte se na profesionální prodloužení řas

Nechat si udělat prodloužené řasy u začátečnice za velmi nízkou cenu se vám nemusí vyplatit. Na internetu koluje hodně příběhů o tom, jak nešťastné ženy, které chtěly ušetřit, přišly i o své řasy, nebo je měly po neodborném zásahu vypelichané a krátké. Tedy ještě horší než předtím. Profesionální prodlužování řas v Olomouci můžete absolvovat např. v kosmetickém studiu Body Factory. Zde nabízí rovnou dva typy speciálního prodloužení řas. První typ je klasický, kdy se lepí jednotlivé řasy tzv. stylem řasa na řasu, anebo si můžete nechat aplikovat kašmírové řasy, oproti těm běžným jsou mnohem víc lesklé a hebké, ale rovněž odolné a o 50 % lehčí.

prodlužování řas

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman