Úvodní stránka » *Životní styl* » Jaké elektro spotřebiče by vám neměly v domácnosti chybět?

Jaké elektro spotřebiče by vám neměly v domácnosti chybět?

V kuchyni se nachází řada spotřebičů, bez kterých se neobejdeme. Mezi ty nejdůležitější patří lednička a sporák. Dalším vítaným pomocníkem je myčka nádobí, která nám ušetří nejen čas, ale také peníze.

Čemu věnovat při nákupu pozornost?

Při nákupu spotřebičů byste měli spoléhat na kvalitní a ověřené výrobce, jakými jsou například Electrolux, Liebherr a AEG. U nich máte jistotu, že se vám spotřebič po několika měsících provozu hned neporouchá, a zároveň je zde kladen důraz na úsporu energií. Proto se též zaměřujte na označení úsporné třídy, které by mělo být minimálně A+. Čím víc plusů, tím jde o energeticky úspornější spotřebič.

Na čem vařit?

Varné desky Electrolux můžete zakoupit samostatně, či jako set včetně vestavné trouby Electrolux. Volit lze klasickou desku, nebo vybavenou indukční technologií. V její prospěch hovoří fakt, že povrch nedosahuje vysokých teplot, a proto se rozlité jídlo na desce nepřipaluje. S tím souvisí i snadné čištění. Samozřejmostí je jednoduché dotykové ovládání.

Co ještě patří do kuchyně?

Zcela určitě to jsou ledničky. Konkrétně chladničky Liebherr si určitě pořiďte v kombinované formě s mrazákem, jenž se nachází zpravidla dole. Tyto spotřebiče mají nezávislé nastavení teploty, funkci NoFrost s profesionálním mrazícím výkonem, dětskou pojistku a dotykový ovládací panel. Myčky nádobí AEG jsou neocenitelnými pomocníky, díky nimž už nemusíte trávit svůj volný čas u dřezu. Stejně jako u ostatních spotřebičů můžete vybírat mezi vestavnou nebo volně stojící variantou.

Praní prádla bez starostí

S haldami prádla si hravě poradí pračky Electrolux. Dle prostorových dispozic vaší koupelny vybírejte plněné vrchem či předem. Dále je třeba si změřit, zda si můžete dovolit klasickou širokou pračku, nebo musíte sáhnout po užším rozměru.

domácí spotřebiče

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman