Úvodní stránka » *Módní trendy* » Jak vybrat skvěle padnoucí spodní prádlo

Jak vybrat skvěle padnoucí spodní prádlo

Na spodní prádlo je kladen větší důraz než dříve a pro ženy je výběr vhodné podprsenky a kalhotek důležitým a nelehkým úkolem. Ženy rozlišují prádlo na běžné nošení do práce a na slavnostní příležitosti, ke kterým bezesporu patří romantická večeře s partnerem či narozeninová oslava s přáteli. Na běžné aktivity volíme pohodlné bezešvé spodní prádlo z přírodních materiálů jako je bavlna. Pro slavnostní okamžiky se oblékáme do elegantních a luxusních modelů se saténem a krajkou.

Sexy kalhotky pro ženy

Při výběru kalhotek mají ženy na výběr z několika druhů a rozličných tvarů. Určitě je dobré kalhotky vyzkoušet přímo v obchodě, a tak předejít zklamání, že kalhotky nebudou sedět. Každá žena má jinou představu o tom, jak má jejich spodní prádlo vypadat s ohledem na jejich postavu a styl. V poslední době se dostávají na výslunní opět klasické kalhotky či bikiny. Dříve oblíbená tanga nosí stále méně žen. Mladé ženy a dívky rády nosí kalhotky s nohavičkou, které jsou vhodné především pro štíhlé postavy, jelikož tento druh kalhotek opticky rozšiřuje boky.

Podprsenka pro každou příležitost

Zapomeňte na to, že koupíte skvěle padnoucí prádlo bez vyzkoušení, takové štěstí má velmi málo žen. Univerzální podprsenka sedí téměř každé ženě, do hlubších výstřihů je však lepší zvolit střih tzv. "bardotka" což je balkonová podprsenka, která podepírá prsa zespodu a vykouzlí plná prsa do výstřihu. Zvětšující push-up podprsenka dodá sebevědomí každé méně obdařené ženě, tato podprsenka mívá látkovou či gelovou výplň. Dnes jsou běžně k dostání i podprsenky pro sportovně založené ženy a pro kojící matky.

Správná velikost podprsenky

Největším problémem českých žen je volba špatné velikosti podprsenky. Obvod by neměl být příliš volný, a tak by ženy měli zvolit obvod o 5 až 10 cm menší, než naměří. Počítejte s tím, že každá podprsenka časem povolí a vytáhne se. Se správným obvodem a velikostí košíčků zůstane podprsenka při každém pohybu na svém místě. Vhodně zvolená podprsenka vám vytvoří krásný dekolt a zbaví vás bolesti zad. Inspirujte se na www.krasnepradlo.cz a www.pradelkoprotebe.cz.

  

Autor: Zuzana H.

 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman