Úvodní stránka » *Podnikání* » Jak probíhá online tvorba PF?

Jak probíhá online tvorba PF?

Čas vánočních svátků a Nového roku se neúprosně blíží. Všichni se už chystáme na oslavy Silvestra a zhodnocení uplynulých dvanácti měsíců. V tuto dobu se také hodí připomenout se obchodním partnerům, poblahopřát svým blízkým a známým. Ideální možností jsou novoročenky, tzv. PF. Ty mohou být v elektronické podobě zasílány e-mailem či s pomocí mobilních aplikací, jako jsou Messenger, Viber, WhatsApp, případně formou placené MMS.

Jak si vyrobit PF pro rok 2020?

Obrázkové novoročenky můžete znát pod zkratkou PF, jež vznikla z počátečních písmen francouzských slov Pour féliciter, což je v překladu „pro poblahopřání.“ Dříve se jednalo spíše o papírovou kartičku nebo e-mailovou zprávu s přáním do Nového roku. Posílání vánočního papírového přání už není tak časté. Koncem roku tak posíláme hromadné zprávy. Lidé se snaží o originalitu a hezký design. Zvlášť, když se PF posílá obchodním partnerům a váženým zákazníkům. Pokud se strefíte do jejich vkusu a zabodujete jedinečnou grafikou, dobře si vás zapamatují, což je ve světe businessu hlavním cílem.

Návod na tvorbu PF

PF 2020 si můžete snadno vytvořit online na internetu s vlastním textem a obrázkem. Na stránkách Saywebpage je to jednoduché. Nejste-li šikovní ve vytváření grafiky, můžete si vybrat z několika připravených PF šablon, ale ta jde vytvořit úplně od základu podle vaší fantazie. Následně si zvolenou šablonu dále upravíte podle vašich představ. Klasická elektronická novoročenka může být doplněna o vlastní fotografii nebo kterýkoliv obrázek z fotobanky. Je jen na vás, zda dáte přednost fotce rodiny, zimní zasněžené krajiny či domácího mazlíčka. Jakmile budete hotoví, stačí PF odeslat buď e-mailem, druhá možnost je přes URL adresu. Adresát si novoroční přání otevře na jakémkoliv zařízení.

Jestliže zvládnete vyrobit PF, určitě se vám na stránkách Saywebpage podaří zhotovit také jednoduché webové stránky. Ocení je každý podnikatel a živnostník. Věřte, že to zvládnete i jako naprostý amatér bez znalosti programování. 

Jak probíhá online tvorba PF

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman