Úvodní stránka » *Životní styl* » Jak přeměnit váš domov v pár krocích?

Jak přeměnit váš domov v pár krocích?

Ač zařizujete nový byt nebo renovujete starší dům, tak vězte, že z každého místa se dá vykouzlit útulný domov. Dejte si však záležet při výběru nábytku a bytových doplňků. To vše může krásně dotvořit celý interiér k dokonalosti. Zaměřme se především na obývací pokoj s kuchyní, které bývají v dnešní době často propojeny, přece jen se jedná o místnosti, kde strávíme nejvíce času s rodinou a přáteli. Měli bychom se zde tedy cítit příjemně a pohodlně a tento pocit by měli sdílet i hosté.

Každá maličkost dokáže pozdvihnout váš interiér

Nevěřili byste, jaké drobnosti přemění celý pohled na váš byt či dům. Moderní je minimalismus, dříve lidé skupovali hromadu nábytku, který zasahoval přes celé stěny a později byly veškeré skříňky naplněny starými odloženými věcmi a harampádím. Dnes lidé přemýšlí chytřeji a raději vybírají kvalitní kusy nábytku, vědí totiž, že méně je více a dobře provedená práce se pozná na první pohled. Např. kuchyň krásně doladí dobře vybrané židle a jídelní stůl z masivu, v obývacím pokoji zaujmou stylová křesla a stolky. Důraz je kladen nejen na samotný vzhled, ale nábytek musí být také praktický a vyroben z kvalitních materiálů. Dobré je se držet určitého stylu, ale zajímavým trendem je i vybočení z něj s pomocí odlišného kousku nábytku, který jakoby nepatří do interiéru, ale krásně rozbije nudnou jednotvárnost zařízení.

atan nábytek

Doplňky můžete měnit každý rok

Ano, za kvalitní nábytek zaplatíte nemalé peníze, pokud však vybíráte nadčasové kusy, budou vám sloužit desítky let. Nudu můžete po čase rozbít výměnou bytových doplňků, ty se dají měnit klidně každý rok, ne-li častěji. Drobné vybavení, jako jsou polštářky, přehozy, závěsy, vázy a jiné dekorační prvky klidně střídejte každé roční období podle nálady. Na rozdíl od funkčního nábytku nejsou tak důležité a lze je pořídit za pár korun. Nebojte se vystoupit z klasického stylu a pořiďte si netradiční designové kousky dle libosti, avšak prvně vybavte svou domácnost hlavními prvky praktických kusů nábytku, posléze si užijte nákupy doplňků pro radost. Inspirujte se třeba na stránkách https://www.atan.cz/.

bytové doplňky atan

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman