Úvodní stránka » *Životní styl* » Jak pečovat o fotografie vytištěné na plátně?

Jak pečovat o fotografie vytištěné na plátně?

Pokud se chystáte vyzdobit svůj byt originálním dekoračním předmětem, rozhodně nesáhnete vedle, pokud zvolíte foto obraz vytištěný na plátně. Fotografie, ke které máte osobní vztah, vytvoří ve vašem interiéru neopakovatelnou atmosféru a umožní vám neustále si připomínat ony okamžiky, které jsou na fotografii zachyceny. Jak o podobný obraz pečovat, aby vám vydržel co nejdéle?

Nechte si přenést fotografie na plátno pomocí nejmodernějších technologií

V první řadě si nechte vyrobit váš foto obraz u prověřené firmy, která přenáší fotografie na plátno pomocí kvalitního tisku. Jednou z nich je i firma Printscreen.cz, která vám zajistí výrobu obrazu pomocí nejmodernějších tiskáren Canon s použitím 12 barevných pigmentových inkoustů nejvyšší kvality. Díky tomu bude podání barev vaší fotografie naprosto dokonalé. Tyto pigmenty časem nevyblednou ani nezmění barvu - výrobce garantuje jejich barevnou stálost po dobu nejméně 100 let. Trvanlivost se ještě prodlouží pomocí speciálního nátěru blokujícího UV záření, který v Printscreen.cz získáte zcela zdarma. Foto obraz je mnohem dokonalejší a dekorativnější než běžná fotka - plátno mu dodá vzhled skutečného uměleckého díla.

Foto obrazy nevyžadují prakticky žádnou údržbu

Pro údržbu vašeho foto obrazu nemusíte kupovat žádné speciální čisticí prostředky. Chcete-li jej občas vyčistit od prachu, vše, co budete potřebovat, je měkký, čistý hadřík, nebo ometátko na prach. Pokud by náhodou došlo k silnějšímu znečištění, (například skvrny od much) použijte vlhký hadřík, kterým snadno odstraníte veškeré nečistoty. Díky tomu že váš obraz je chráněn vodě odolným ochranným lakem, jakékoli skvrny jdou lehce dolů. Pokud budete o váš obraz na plátně správně pečovat, vydrží vám prakticky stejně dlouho, jako originální olejomalba.

fotoobrazy.jpg

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman