Úvodní stránka » *Životní styl* » Jak na rekonstrukci bytového jádra?

Jak na rekonstrukci bytového jádra?

Plánujete-li rekonstrukci Vašeho bytu, počítejte s tím, že může potrápit nejen Vás, ale i Vaše sousedy. Při zvolení firmy INSEBO, která se již mnoho let specializuje přímo na instalatérské a topenářské práce a rekonstrukce bytů včetně bytových jader v Brně a okolí můžete rizika a dobu trvání rekonstrukce zkrátit na minimum. Na internetu naleznete užitečné tipy, rady a informace, nechte si však přesto poradit od odborných pracovníků ve stavebním oboru. Předem se můžete inspirovat novými trendy ve světě bytového vybavení, způsobu zateplování a financování Vaší rekonstrukce a s pomocí šikovných odborníků proměnit Váš domov v bydlení podle Vašich představ.

Usnadněte si práci s rekonstrukcí bytu

V bytě byste se měli cítit dobře, no zkrátka jako doma. Ve vybydleném a zastaralém bytě v paneláku si to lze ale těžko představit. Díky odborníkům může být rekonstrukce bytového jádra řešením jak upravit dispozice bytu tak, aby byl praktický a aby vyhovoval Vašemu stylu bydlení. Přestavba bytu se neobejde bez projektanta, šikovných instalatérů, kteří zajistí vodoinstalační, plynoinstalační a kanalizační práce jako jsou rozvody vody, rozvody plynovodů, revize plynoinstalací atd. Pokud probíhá rekonstrukce bytového jádra je tedy lepší, pokud Vám to situace dovolí se na nějakou chvíli vystěhovat. Pobyt v prašném a hlučném bytě je zátěž pro Vás i pro Vaše okolí.

Rekonstrukce bytového jádra do 2 týdnů

Nebojte se, taková rekonstrukce netrvá věčně, firma INSEBO je schopná proměnit Vaši koupelnu v paneláku k nepoznání již do 2 týdnů. Namísto starého umakartového jádra budete mít sádrokartonovou nebo pórobetonovou konstrukcí s novými obklady a dlažbou, která dotvoří nový styl Vaší koupelny. Při rekonstrukci nesmí chybět projektant Brno. Zruční topenáři Brno vyřeší všechny požadavky v oblasti topení a vytápění. Každý zákazník má specifické požadavky, firma INSEBO tak přichází s jedinečným řešením na míru pro každého. Její prioritou je poskytování kvalitních služeb, přesvědčte se sami.

rekonstrukce bytového jádra

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman