Úvodní stránka » *Životní styl* » Jak doma napravit průšvih? Vyzkoušejte rozvoz květin…

Jak doma napravit průšvih? Vyzkoušejte rozvoz květin…

Proběhla doma větší hádka, zapomněli jste na výročí nebo narozeniny partnera? Doma je dusno, nikdo se s vámi nebaví a atmosféra je více než napjatá. Chce to tedy rychlé a efektivní řešení. Ideálně přijít s omluvou. Ta sama o sobě leckdy nestačí, ale když k ní přidáte i krásnou kytici, bude vám dřív nebo později odpuštěno. Rozvoz květin se vám bude hodit i v případě, že chcete jen tak potěšit své blízké, přátele či obchodního partnera. Dnes už nemusíte narychlo shánět čerstvé květiny v květinářství ve vašem městě. Krásné kytice se dají objednat z pohodlí domova nebo z práce po telefonu.

Nádherné kytice pro každou příležitost

Ne každý umí uvázat krásnou kytici a odhadnout, pro jakou příležitost se hodí daná květina. Naštěstí floristická síť Fleurop spolupracuje jen s profesionálními floristy. Máte tak jistotu, že obdržíte precizně provedenou květinovou vazbu. Ne každý si totiž poradí s květinovým aranžmá, pokud se do toho pustíte doma jako laici, nemusí to dopadnout dobře. A chudáci květiny! Pro vazbu květin jsou použity pouze čerstvě nařezané druhy květin, jako jsou růže, gerbery, tulipány, chryzantémy a eustomy. Naváží se až těsně před jejich doručením a na adresu příjemce jsou zaslány v dárkovém balení. A víte, jaká je největší výhoda? Pokud si objednáte kytici v pracovní den do 15 hodin, obdarovaná osoba zásilku obdrží ještě ten den. A takový rozvoz květin se rozhodně vyplatí!

A jak funguje rozvoz květin v praxi?

Stačí si objednat vybranou kytici na www.fleurop.cz a během několika hodin ji obdržíte na požadovanou adresu. Nemusíte se obávat, že si nebudete vědět rady, protože květinám vůbec nerozumíte. Na stránkách jsou vytvořené kategorie tak, že najdete to, co hledáte. Květiny jsou seřazeny podle barev, příležitosti i podle druhu.

rozvoz květin

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. eshop s květinami (Filip, 4. 8. 2021 18:17:37) Odpovědět

  Překvapili mě velkým výběrem květin a také kladnými recenzemi. Získali jako jediní prodejci květin Zlatý cerifikát.

 2. eshop s květinami (Denis, 3. 8. 2021 18:42:03) Odpovědět

  Opravdu velký výběr. Zvolil jsem kytku růží, přítelkyně je má moc ráda.

 3. eshop s květinami (Jakub, 1. 8. 2021 21:05:37) Odpovědět

  Mám dobrou zkušenost s www.florea.cz. Mají velký výběr květin a hlavně doručujují po celé ČR.

 4. e shop s květinami (Denis, 30. 7. 2021 21:21:40) Odpovědět

  Od koho prosím necháváte posílat opravdu hezké květiny?

lifestyle magazine for woman