Úvodní stránka » *Podnikání* » Investiční zlato: záruka stabilních výnosů a pokrytí inflace

Investiční zlato: záruka stabilních výnosů a pokrytí inflace

Jste-li povahově spíše konzervativní a neradi se pouštíte do rizikových investic, je pro vás investiční zlato tou nejlepší volbou. Jedná se v zásadě o bezpečné zhodnocení financí díky ověření zlata a jeho historické hodnotě. Zlatý kov si dlouhodobě drží slušnou pozici, výnosy sice nejsou převratné, ale inflaci pokryjí.

Majetek uložený ve zlatě? Nemáte se čeho bát

Platilo to v minulých letech a platí to i dnes. Obzvlášť v dnešní nejisté době, kdy se očekává dřív nebo později ekonomická krize. Zatím to tak však nevypadá. Naopak stoupá zájem o nákup nemovitostí. Vše se zdražuje, lidé ale přesto utrácejí. Zdá se, že se v České republice nemáme tak špatně i přes rok trvající pandemii koronaviru.

Střední a vyšší finanční vrstva příliš nešetří, chudí jsou na tom ale mnohem hůře. Propast mezi bohatstvím a chudobou se zvětšuje… Kdo v minulosti předvídal a odkládal na horší časy, může být v klidu. Jestliže máte zainvestováno chytře, např. máte doma investiční zlato, nemáte se čeho bát.

Uvažujete, že si přikoupíte investiční zlato?

Chcete ochránit své úspory a dobře víte, že doba je nejistá? Nechcete ztrácet na hodnotě uložených peněz na spořících účtech, které inflaci ani zčásti nepokryjí? Investiční zlato vám několikanásobné zhodnocení nepřinese, přesto je však stále oblíbenou variantou investic. A kde pořídit zlato k investici? Obraťte se na specializovaného prodejce. Najdete ho třeba v Obecním domě v Praze.

Jak si pořídit první zlaté cihličky?

  1. Jako první krok si rozmyslete, jakou částku chcete investovat.
  2. Najděte si prověřeného prodejce, např. na stránkách www.zlate-mince.cz
  3. Promyslete, zda máte zájem o cihličky, mince či jiné slitky z ryzího zlata.
  4. Uvědomte si, že cena zlata se mění každý den.
  5. Zjistěte si u odborníků, kdy je nejvhodnější doba pro nákup a prodej zlata.investicni-zlato.png

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman