Úvodní stránka » *Životní styl* » Inline brusle pro celou rodinu

Inline brusle pro celou rodinu

S příchozím jarem uklízíme zimní oblečení a začínáme nosit jarní modely. V těchto dnech přemýšlíme co s nově nabitou energií ze sluníčka a jak efektivně spálit přebytečná kila, které jsme nabrali přes zimu. Oblíbeným sportem jsou v poslední době inline brusle, které nejen vytvarují postavu, ale zároveň jsou skvělou možností jak skloubit sport a setkání s přáteli. Pokud máte v okolí bydliště cyklostezky nebo slušný povrch silnice, tak můžete využít kolečkové brusle jako dopravní prostředek do práce.

Inline brusle

Bruslení je vhodné pro všechny věkové skupiny a pro ty, kteří mají rádi pohyb na čerstvém vzduchu. V případě, že bude špatné počasí, tak můžete využít kryté haly určené pro kolečkové brusle. Celá vaše rodina může chodit pravidelně bruslit, a tím si krásně posílíte imunitní systém a fyzickou kondici. Pro sportovce, kteří holdují adrenalinu jsou inline brusle jednou ze sportovních aktivit, které vyvolají vzrušení a napětí. Sjíždění nerovných povrchů a svahů vás bude bavit!

Dětské kolečkové brusle

Bruslení nadchne i vaše děti a správně zvolené dětské kolečkové brusle jim tuto aktivitu ještě více zpříjemní. Vašim dětem pořiďte brusle FILA, které porostou s nimi a u kterých nemusíte mít strach, že budete muset každý rok kupovat nové. Systém Q-fit u dětských bruslí je velice jednoduchý a zaručí vám, že nastavit správnou velikost zvládnou i vaše ratolesti.  

Autor: Zuzana H.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman