Úvodní stránka » *Životní styl* » Ideál krásy má štíhlou postavu

Ideál krásy má štíhlou postavu

Každá žena touží být štíhlá a mít dokonalou postavu. Jak by také ne, modelku plus size aby člověk na přehlídkovém mole sotva pohledal a stejně nekompromisně ke štíhlosti nabádají i všechny módní časopisy. Být štíhlá je „IN“, bez ohledu, že v pánské společnosti je za ideál krásy považována bytost „krev a mlíko“.

Většina žen má na své tělo velmi sebekritický pohled a je si vědoma, že postavu snů si musí zasloužit. Žena chce v očích manžela vypadat sexy i mladistvě a ráda by se vlezla nanejvýš do konfekce o velikosti 38. To ale mnohdy stojí obrovské úsilí a nutno narovinu říct, že bez cvičení to nepůjde.

Proč jít do fitka?

Hubnout, namáhat svaly a spalovat tuky jde skvěle ve fitness Praha. Jít do fitka v praxi znamená mít k dispozici na cvičební ploše o rozloze 400 metrů čtverečních posilovací stroje Grün sport, které uspokojí jak začátečníky, tak i zkušené kulturisty. Po ruce jsou zároveň týmy zkušených trenérů, kteří dokáží poradit, namotivovat a podpořit, když člověka přepadne pocit únavy nebo první splín.

fitness Praha 

Zacvičit si můžete na stepperech, dvou orbitrecích, veslovacím trenažéru, 6x běhacích pásech a 4x stacionárních kolech. Pro maximální výkon těla lze zapojit potravinové doplňky jako spalovače, energizery, proteinové nápoje, sacharidové nápoje a aminokyseliny. S výběrem těch nejlepších pomůže osobní trenér.

Čokoládový bonus

K postavě snů patří i první estetický dojem, který dokáže navodit krásná opálená pokožka. Pokud nepatříte mezi šťastlivce, kteří se jezdí v zimních měsících rekreovat do Karibiku nebo jiné exotiky, dobrou službu vám udělá solárium v Praze.

solárium v Praze 

Solární studio nabízí profesionální přístroje s vysokým opalovacím výkonem. Mezi pozitivní účinky opalování v soláriu patří mimo čokoládové pokožky i syntéza životně důležitého vitaminu D3, posílení imunitního systému a prevence proti virózám. Solárium zlepšuje krevní oběh a průtokové vlastnosti krve. Pozitivně ovlivňuje celkovou látkovou výměnu a je prevencí proti zimní depresi díky tvorbě serotoninu, což je hormon štěstí.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman