Úvodní stránka » *Životní styl* » Horolezecká škola RockJoy pro příznivce adrenalinu

Horolezecká škola RockJoy pro příznivce adrenalinu 

Zažíváte v práci mnoho stresu a hledáte možnost, jak se skvěle odreagovat ve volném čase? Chodíte na dlouhé procházky přírodou, čerpáte energii z českých lesů a pravidelně sportujete? Pokud máte pocit, že Vám to nestačí, a že přece jenom toužíte po trošce adrenalinu, vyzkoušejte lezení na umělých stěnách či rovnou na strmých skalách v terénu. Horolezectví Vám rozproudí krev v žilách a Vy zapomenete na okolní svět a budete se soustředit pouze na Vaše tělo a samotné lezení. Tento na první pohled nebezpečný způsob, jak trávit svůj volný čas je vhodný pro muže i odvážné ženy. Pokud dáte na rady zkušených profesionálů, žádné nebezpečí Vám nehrozí.    

RockJoy logo   

Kurzy lezení pro každého

Navštivte profesionální horolezeckou školu RockJoy a vyberte si z mnoha nabízených kurzů se zaměřením na kurzy lezení na umělé stěně, na kurzy lezení venku, na horolezecké kurzy, na lezení via ferrat, na kurzy lezení ledů a pořádání individuálních akcí a expedic. Díky mnohaletým zkušenostem klade horolezecká škola RockJoy především důraz na bezpečnost a individualitu každého účastníka kurzu. Pokud se zúčastníte kurzu lezení, tak se naučíte nejen základy, bez kterých nemůžete začít lézt v terénu, ale i pokročilé techniky a způsoby. V přátelském prostředí Vám vše půjde úplně samo a lezení Vás bude bavit.

Půjčovna a prodej horolezeckého vybavení RockJoy Shop

K lezení neodmyslitelně patří i vybavení a materiál k tomu potřebný. Rozmyslete si, co si na lezení po skalách či umělých stěnách pořídíte. Začínáte-li, zkuste si horolezecký materiál pouze vypůjčit. Pokročilý horolezci si mohou v internetovém obchodě RockJoy Shop zakoupit kvalitní produkty, které jsou již osvědčené. Nyní se blíží zimní sezóna lezení v ledu a mnoho dalších akcí, přesvědčte se sami. Dopřejte sobě nebo Vašim blízkým dárkový poukaz na kurz lezení, teď před Vánocemi získáte až 25% slevu na vybrané kurzy. Nebojte se, poukázky jsou zalaminované a mají platnost 1 rok.

dárková poukázka

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman