Úvodní stránka » *Životní styl* » Horní Žižkov je ideální místo k bydlení

Horní Žižkov je ideální místo k bydlení

Oblast horního Žižkova zažívá nebývalý rozkvět. Proměnou prochází lokalita nákladového nádraží Žižkov, kde v nejbližší době vyroste centrum s obchody, službami a restauracemi. Ještě zajímavější developerský počin probíhá Na Vackově, kde vzniká rezidenční čtvrť s novou bytovou, a hlavně dostupnou výstavbou. Byty s dispozicemi od 1+kk po 5+kk se již nabízí k prodeji, stejně jako ateliéry nebo nebytové prostory.

Vše po ruce

Byt pro rodinu v Praze by měl splňovat několik parametrů. Měl by být dostatečně velký, v blízkosti MHD a v oblasti s veškerou občanskou a sociální vybaveností. Nebo se vám snad chce několik let stát v ranní a odpolední dopravní zácpě při cestě do práce, při odvozu dětí do školy nebo školky a na odpolední kroužky? Právě proto je developerský projekt Na Vackově ideální pro rodiny.

byty na Vackově

Vše je po ruce, školy, školky, zdravotnická zařízení, ale stejně tak sportovní a kulturní zařízení. A večer si můžete sednout na některou ze zahrádek a dát si kafíčko nebo zasloužené pivo. Raději kulturu? Kino Aero nebo divadlo Ponec jsou za rohem.

V centru zeleně

Bydlení v satelitu umožňuje žít v blízkosti přírody, bydlení v Praze na Žižkově dokonce žití přímo v centru zeleně a města zároveň. Žižkov je totiž zeleným srdcem metropole. Nespočet parků a lesoparků nabízí zábavu pro celou rodinu. Parky Parukářka, Krejcárek, Rajská zahrada, Židovské pece nebo lesopark na Vítkově jsou vhodné pro cyklistiku, hoverboarding nebo na procházky se psem. Jsou protkány cestičkami a dětskými hřišti, kde můžete strávit odpoledne s dětmi. A kam v letních vedrech? Třeba na koupaliště Pražačka, které je necelý kilometr od bytových domů Na Vackově.

byty Praha

347 bytů, ateliérů a nebytových prostor

Nová etapa výstavby bytů Na Vackově je zasazena do příjemného a klidného prostředí na okraji parku Židovské pece v ulici Malešická. 5 nových objektů volně navazuje na předcházející etapu v ulicích Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově a prodej bytů již byl dokonce zahájen, termín předání totiž bude v průběhu roku 2021.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman