Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Hořčíkový olej ve spreji snadno působí přes kůži

Hořčíkový olej ve spreji snadno působí přes kůži

Trpíte na křeče nohou? Nejste v tom sami. Netýká se to jen sportovců a diabetiků, ale i třeba těhotných žen. Věděli jste, že hořčík v těhotenství užívá téměř každá druhá nastávající maminka? Nejšetrnější variantou je hořčíkový olej ve spreji, který se snadno používá a působí přes kůži.

horcikovy_olej_v_potravinach.jpeg

Budíte se s křečemi v lýtkách? Cítíte se unavení a podráždění?

Nedostatek hořčíku v těle nepoznáte jen podle pravidelně se vyskytujících křečí, zejména v lýtkách, ale i podle dalších příznaků. Jestliže se cítíte podráždění, unavení, máte deprese, špatně spíte či se vám zhoršila kvalita vlasů a nehtů, pravděpodobně tento důležitý minerál chybí i vám.

„Hořčík má v těle na starost více než 300 biochemických reakcí!“

Hořčík můžete doplnit i ve stravě, stačí jíst více oříšky, luštěniny, semínka nebo listovou zeleninu, banány a avokádo. Někdy to ale nestačí a je třeba přistoupit ke kvalitnímu suplementu. Ideálně v přírodní formě.

Hořčíkový olej v tabletkách, kapslích nebo ve spreji?

Záleží, jaké podobě dáváte přednost. V těhotenství nebo při citlivém zažívání je rozhodně nejlepší hořčíkový olej ve spreji. Ten se snadno vstřebá přes kůži již za pár minut. Stačí jej nastříkat na navlhčenou kůži, počkat pár minut a přebytečnou mastnotu setřít. Ze začátku můžete pociťovat zvláštní brnění, ale po chvilce přejde.

Lidské tělo obsahuje od 20 do 30 gramů magnesia, polovina množství se nachází v kostech a v zubech. Denní potřeba hořčíku stanovená Světovou zdravotnickou organizací (WHO) je cca 500 mg pro kojící ženy, 300 mg pro děti a dospělé.

Čistě přírodní hořčíkový olej WoldoHealth

Sáhněte po kvalitním produktu, který vám zaručí dobrou vstřebatelnost do pokožky. Hořčíkový olej od německé značky WoldoHealth pochází z 250 000 000 let starého přírodního zdroje Zechstein. Obsahuje 31% chlorid hořečnatý, z 5 ml oleje získáte 508 mg magnesia. Při výrobě nedošlo k chemickému ani tepelnému ošetření.

Tip! Hořčíkový olej si nastříkejte do vany při koupání nebo do lázně na nohy.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman