Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » Gelové nehty pořád nevyšly z módy

Gelové nehty pořád nevyšly z módy

Rukou si všímáme při komunikaci s lidmi nejvíce, a tak pokud je žena často mezi lidmi, neměla by na ně zapomínat a věnovat jim pravidelnou péči. Na nehty je v dnešní době kladen velký důraz, přece jen vypovídají o člověku samotném a o tom, jak o sebe pečuje. Představitelky žen, které často pracují s lidmi, na veřejnosti, případně jsou na vyšších kariérních postech, uvítají dlouhotrvající krásný vzhled nehtů. Pro moderní ženu je ideálním řešením nenáročná a rychlá manikúra, zvládne ji klidně i v pohodlí domova. Gelové nehty jsou stále moderní a z módy jen tak nevyjdou, mění se jen tvary a designy nehtových lůžek a trendové barvy laků. Na český trh přicházejí stále nové přípravky, které jsou čím dál šetrnější a obsahují vitamíny pro regeneraci nehtových plotének.

Co potřebujete na výrobu gelových nehtů?

Luxusní gelové nehty dnes zvládne téměř každá žena doma. Stačí si pořídit to správné vybavení. Novou ozdobu si můžete vytvořit na letní párty, firemní večírek, svatbu či pro každodenní nošení podle toho, jak jste zvyklá. Specializovaný obchod vám s prvním vybavením určitě poradí, ale nakoupit můžete snadno také na internetu. Výrobu gelových nehtů se lze naučit s pomocí rekvalifikačních kurzů nebo z domova s pomocí různých videí a návodů, stačí trošku šikovnosti a touhy to vyzkoušet. Pro začátek budete potřebovat UV lampu na nehty a UV gely, kterých je celá řada. Je jen na vás, jakou sérii či sadu zvolíte.   

Gelové nehty z pohodlí domova

Vybírat můžete z barevné škály aktuálních módních trendů nebo si třeba zamilujete klasickou a jednoduchou francii, která bude působit elegantně za všech okolností. Dejte si pozor na délku vašich nových nehtů a volte ji tak, aby vám byla příjemná a nepřekážela vám v každodenních činnostech. Oblíbená značka Magic Nails nabízí rozmanitý sortiment na gelové nehty pro profesionální i domácí použití. Nahlédněte na jejich internetové stránky na produkty, jako jsou štětce na gel a akryl, odlakovače, olejíčky, nehtové tipy, lepidla, zdobení, razítka, brusky a mnoho dalšího. Rychlost dodání zboží je samozřejmostí.

gelové nehty 

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman