Úvodní stránka » *Životní styl* » Filmové novinky 2013 na DVD

Filmové novinky 2013 na DVD

Sledujete novinky a tipy ze světa filmografie? Milujete čekání na nové filmy a následně si užíváte napětí, když si pouštíte nově vydaný akční thriller. Hledáte poslední filmové novinky nebo dáváte přednost klasice ze světa filmu a nebaví Vás neustále pátrat po Vašich oblíbených filmech na internetu, sledujte přicházející tituly na webu dvdeshop.cz. Na internetových stránkách e-shopu, který je zaměřený na prodej DVD a filmové novinky na DVD  najdete více než 9000 titulů na jednom místě.

Skvělé filmy za super ceny

V internetovém obchodě dvdeshop.cz je veškeré zboží skladem, a tak expedice může proběhnout ještě v den objednávky. Klasické filmy, které jsou k dostání i jako dvd v novinách a časopisech si můžete objednat již od 19,-Kč. Selektujte si filmy podle žánrů nebo podle herců, které máte rádi. Určitě Vás potěší sekce českých filmů, kde je možné zakoupit dvd filmy s nezapomenutelnými výkony českých herců. Děti budou mít radost z českých i zahraničních pohádek, ženy rozněžní romatické filmy nebo komedie, muži budou nadšení z akčních filmů a hrůzostrašných hororů. Na své si přijde každý divák od různých věkových kategorií až po různé zájmy či oblíbené žánry.     

Filmové tituly pro rok 2013

Nevíte, které filmy nemůžete rozhodně vynechat v letošním roce? Sledujte sekci novinky na dvd a nenechte si ujít následující filmy:

ARGO -  dramatický thriller podle skutečného příběhu, který popisuje tajnou operaci na záchranu šesti    Američanů na pozadí Íránu.

PÍ A JEHO ŽIVOT -  dobrodružné drama, kdy hlavní hrdina Pí ztroskotá a ocitne se v záchranném člunu, není však sám... 

Filmové novinky 2013 na DVD

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman