Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » FAB5IVE box červenec 2017 - rozbalování

FAB5IVE box červenec 2017 - rozbalování

Už podruhé jsem vyzkoušela kosmetický box FAB5IVE, který slibuje 5 zajímavých produktů ze světa kosmetiky, o kterých dopředu nevíte. Jedná se o výrobky, které přesahují hodnotu balíčku, navíc některé z nich není možné u nás v České republice vůbec sehnat. Seženete je pouze v zahraničí, na ebay apod. Červnové vydání tajemného boxu mě mile překvapilo svým obsahem, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet i červencovou edici...

Balíček zakoupíte za částku 449,- Kč + 49,- Kč za dopravu prostřednictvím dopravce PPL. Box je zasílán každý 7. den v měsíci. Předplatné lze kdykoliv zrušit!

Zásilka byla opět zaslána 7. července v pátek a jelikož byl víkend, pracovník PPL mi zásilku doručil hned v pondělí 10. července.

fab5ive box fab5ive box

Produkty byly opět moc hezky zabaleny v ekologickém balení.

fab5ive box 3

1. Jako první jsem v boxu objevila Essie Chillato lak na nehty v plné velikosti. Barva laku mě tedy moc nezaujala, navíc se mi nelíbí, že pro dosažení kýženého efektu je zapotřebí nanést tři vrstvy, což působí podle popisu hodně zdlouhavě.

fab5ive lak na nehty fab5ive lak na nehty 2

2. Dalším produktem je rozjasňovač v silné tužce Barry M Illuminating Strobe Cream v plné velikosti. Jedná se o strobingový krém pro rozjasnění určitých partií v obličeji, jako jsou lícní kosti, hřbet nosu, nadoblouk rtů a pod obočím. Díky aplikátoru je možné jej nanášet přímo na obličej. Tento výrobek není testován na zvířatech! Rozjasňovač má podtón do fialova, spíše bych ocenila zlatý, stříbrný či neutrální. Jako dárek byl přibalen pilník :-)

fab5ive rozjasňovač fab5ive pilník dárek

fab5ive rozjasňovač 2 fab5ive rozjasňovač 2

3. Max Factor Kohl Pencil Natural Glaze Matte v plné velikosti je klasickou tužkou na oči. Produkt je velmi dobře pigmentovaný, krásně maluje a má dlouhou výdrž. Avšak tento odstín "nude" moc nevyužiji...

fab5ive tužka na oči fab5ive tužka na oči 2

4. Hydratační péče Burt´s Bees Body Lotion 70g je z přírodních produktů, obsahuje med a včelí vosk. Krém je vhodný pro všechny typy pokožky a moc příjemně voní. Parfemace je výrázná a přitom stále jemná. 

fab5ive krém fab5ive krém 2 

5. La Roche-Posay Anthelios XL 50+ 3ml je praktickým doplňkem do každé kabelky. Mini balení opalovacího krému s vysokým faktorem se bude hodit vždycky. Neobsahuje parabeny, je voděodolný a bez parfemace. 

fab5ive opalování fab5ive opalování 2

Celkově se mi víc líbil box v červnu, kde využívám opravdu všechny výrobky. V tomto balení nejsou produkty špatné, ale nesedí mi barevně :-( Další srpnové balení objednávat zatím nebudu, uvidím do budoucna... Box jsem si sama zakoupila z vlastního přesvědčení a nejedná se o žádnou skrytou reklamu!

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman