Úvodní stránka » *Zdraví a kosmetika* » FAB5IVE box červen 2017 - rozbalování

FAB5IVE box červen 2017 - rozbalování

Už dlouho jsem chtěla vyzkoušet některý z mnoha kosmetických boxů, který skrývá zajímavé kosmetické produkty, o kterých předem nevíte, avšak měly by přesahovat celkovou hodnotu balíčku. Před nedávnem jsem narazila na FAB5IVE box, květnové vydání jsem nestihla, červnové však ano...

Balíček zakoupíte za částku 449,- Kč + 49,- Kč za dopravu prostřednictvím dopravce PPL. Box je zasílán každý 7. den v měsíci a obsahuje vždy 5 produktů. Předplatné lze kdykoliv zrušit!

Zásilka byla tedy zaslána 7. června a 8. června ve čtvrtek mi již volal pracovník PPL, že ji bude daný den doručovat. Bohužel jsem byla na krátké dovolené s rodinou, a tak jsem si nechala doručit balíček až na následující pondělí, kdy opravdu dorazil v dopoledních hodinách.

fab5ive fab5ive 2

Všechny produkty byly úhledně zabaleny v ekologické papírové krabičce.

fab5ive

1. Kosmetickou vychytávkou je lehký jemný krém, který dodá během vteřiny parádní třpytivé opálení Instant Glow Body Lotion od St. Tropez 50 ml.

opálení opálení

2. Sada na obočí od oblíbené britské značky Beauty UK. Tu jsem už zkoušela a pracuje se s ní celkem pěkně, kromě štětečku obsahuje i malou pinzetku. Barvy jsou krásně pigmentované, ale celkem práší. 

sada na obočí sada na obočí 2

3. Korres rtěnka s mangovým máslem SPF10 v mrazivě růžové (odstín 12 frost pink) v plné velikosti 3,5 g se dá použít také jako tónující balzám na rty, barvička je to opravdu jemná a nenápadná. 

rtěnka s mangovým máslem rtěnka s mangovým máslem 2

4. Sprchový gel Bronnley Honey Blossom Luxurious Body Wash 150 ml s bambuckým máslem, heřmánkem a medem voní opravdu nádherně a už se těším na večer, až ho vyzkouším.

sprchový gel sprchový gel 2

5. Hydratující péče na vlasy s UV filtrem DualSenses Sun Reflects UV Protect Spray by GoldWell 30 ml se bude perfektně hodit na léto.

UV spray na vlasy UV spray na vlasy 2

Věřím, že všechny výrobky určitě využiji, s obsahem červnového balíčku jsem spokojená, určitě zkusím i ten v červenci. Box jsem si sama zakoupila z vlastního přesvědčení a nejedná se o žádnou skrytou reklamu!

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman