Úvodní stránka » *Životní styl* » Exkluzivní dovolená na ostrově Mauricius

Exkluzivní dovolená na ostrově Mauricius

Nádherný ostrov Mauricius učaruje všem milovníkům exotických pobytů u moře. Ostrov skýtá nejen kouzelnou přírodu, dlouhé písečné pláže a průzračnou vodu v oceánu, ale i zážitky ze sportovního vyžití na golfových hřištích, při vodních radovánkách či z potápění v Indickém oceánu, kde lze spatřit rozmanitý podmořský život. Tento ostrov je díky své romantické atmosféře velice oblíbený a je ideálním místem pro svatební obřady či pro nezapomenutelné svatební cesty novomanželů.

Dovolená na ostrově Mauricius splní Vaše očekávání

Exotický ostrov Mauricius je tropickým rájem, který je plný slunečného počasí po celý rok. Máte zde příležitost vychutnat si krásu bohatého podmořského života a korálových útesů při potápění nebo můžete zkusit surfování a windsurfing. Po náročném dni u moře se můžete vydat na večerní procházku podél dlouhých pláží, které jsou kolem celého ostrova a pozorovat neskutečnou flóru (značnou část rostlin nelze spatřit nikde jinde na světě) a faunu, která je bohatá, především na exotické a drobné ptactvo, hmyz a plazi. Když budete mít štěstí, tak v moři uvidíte nádherné mauricijské želvy a mnoho druhů ryb od delfínů, žraloků až po úhoře. Nejznámějším ptákem na ostrově Mauriciu je vyhynulý pták Dodo, který se stal symbolem tohoto ostrova a je vyobrazen na bankovkách, maketách či sochách, které lze zakoupit jako suvenýr pro rodinu či přátelé.

Nezapomenutelná příroda na Mauriciu

Pro dobrodružné povahy je k dispozici průvodce, se kterým můžete proniknout do tropických pralesů a místních hor nebo se můžete vydat nahlížet na krásy tamní přírody do některého z národních parků, které ostrov nabízí k vidění. Nejznámější z nich je národní park Black River Gorges ležící v jihozápadní části ostrova, který stojí za to navštívit, pokud se vydáte na dovolenou na Mauriciu. Nahlédněte do nabídky zájezdů cestovních kanceláří nebo dejte přednost privátnímu cestování s CK Exclusive Tours, kde lze zakoupit exkluzivní dovolenou na Mauriciu, která se pohybuje v řádech statisíců korun. Privátní cestování je ideální pro ty, kteří si nemohou vybrat z klasické nabídky dovolené nebo mají specifické požadavky. S pomocí odborných konzultantů CK Exklusive Tours určitě naleznete tu nejlepší možnou variantu, jak strávit dovolenou na míru.

Mauricius

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman