Úvodní stránka » *Podnikání* » Evidence docházky pro školky, jesličky a dětské skupiny

Evidence docházky pro školky, jesličky a dětské skupiny

Pro zřizovatele mateřských školek, jeslí a dětských skupin je leckdy obtížné evidovat docházku dětí papírovou formou, zvlášť pokud je jich více ve třídě. Přece jen zkušení lektoři a tým pedagogů má starostí víc než dost a raději se věnuje dětem a vytváření jejich programu. Proto vznikla elektronická evidence docházky v systému Dignus, která pracuje na bázi RFID bezkontaktních karet. Výhodou je, že zřizovací náklady jsou minimální a propracovaná evidence ušetří spoustu času a práce navíc. Dítě nebo zaměstnanec jednoduše přiloží čipovou kartu na snímač s numerickou klávesnicí a přístroj zaznamená jeho příchod či odchod.

Plastová čipová karta Dignus vám usnadní život

Čipová karta Dignus je vyrobena v kapesní praktické velikosti se zabudovaným obvodem tvořeným RFID čipem, ten zpracovává data a posílá je na výstupní zařízení. Na kartu lze natisknout či nalepit jméno a příjmení majitele, v případě potřeby je možné ji do budoucna přiřadit jinému dítěti. Karty můžete zakoupit ve společnosti Dignus, nemusíte se obávat, cena za jeden kus se pohybuje v řádu desetikorun. Dnes jsou tyto plastové kartičky ve světě stále více v oblibě, využívají se nejen pro evidence docházky, ale také pro placení v obchodech, identifikaci osob a věrnostní programy.

evidence docházky

Snadná evidence docházky s jednoduchým informačním systémem

Dignus umí však mnohem více, neslouží jen pro evidence docházky. Tento komplexní informační systém má přehlednou databázi rodičů a dětí a jejich docházky, vyhodnocuje obsazenost jednotlivých dnů v týdnu a kontroluje požadovaný počet dětí, který je aktuálně hlášen ve třídě nebo skupině. S Dignusem nemusíte řešit ani vyúčtování a fakturace, vše zvládne za vás včetně párování plateb, evidování přeplatků a nedoplatků od rodičů, generuje faktury za školkovné, obědy, kroužky a další aktivity. Kuchařky díky zaznamenanému počtu osob, které se ten den přihlásí do školky, mohou vidět počet požadovaných svačin a obědů. Problém není ani následný export do účetního programu, excelové tabulky apod.

evidence docházky 2

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman