Úvodní stránka » *Podnikání* » Etikety v kotoučích spolehlivě označí vaše zboží v prodejně

Etikety v kotoučích spolehlivě označí vaše zboží v prodejně

Pro každou prodejnu či výrobce vlastních produktů jsou nezbytné etikety k řádnému označení zboží. Samolepící etikety v kotoučích dokáží ušetřit váš čas a práci, můžete je pořídit v několika variantách a barevných kombinacích. Informační štítky jsou nejen praktické, ale mohou skvěle propagovat vaše výrobky. Zákazníci mají rádi přehledné, dobře čitelné a správné označení, podle kterého se rozhodují, zda danou věc či potravinu nakonec zakoupí nebo dají přednost něčemu jinému. U potravin by nemělo chybět složení a popis, etiketu lze doplnit logem firmy či jakoukoliv značkou podle vlastního uvážení.

Kvalitní etiketa rozhoduje o prodeji výrobku

U výrobku rozhoduje o jeho prodeji nejen jeho lákavý obal, ale také kvalitní popisky, ze kterých lze poznat, z čeho je vyroben, odkud pochází a jak s ním zacházet. Pro svůj obchod či vlastní sortiment produktů můžete zvolit etikety v kotoučích nebo na arších. Kotoučové jsou velice oblíbené u zákazníků, nabízeny jsou v jednoduché bílé variantě z papíru vellum a dalších čtyřech barvách: černé, zelené, modré a červené. Při nákupu rozhodně zaujmou další podrobné informace, doplňkové etikety s textem či vytištěným čárovým kódem. Na stránkách tiskárny etiket & studia Mikro si můžete objednat etikety s přetiskem z flexo tiskárny, k dispozici je i testovací balení, které vám umožní posoudit, zda je vše podle vašich představ.

Etikety v kotoučích a samolepicí termoetikety

Tiskárna etiket & studio Mikro je v provozu již od roku 1996 a nabízí kromě štítků s možností libovolného výběru parametrů také objednání různých voskových termopásek a samolepicích termoetiket. Polepy z flexo tisku se mohou okamžitě použít nebo dále dotisknout ttr páskou podle potřeby. Prodej etiket najde uplatnění v mnoha oborech, např. u výrobců elektroniky a nábytku, ve farmacii, logistice, potravinářství, textilní výrobě a automobilovém průmyslu. Termoetikety jsou vyráběny z velmi citlivého termo materiálu v čisté jednobarevné variantě, která se potiskuje přímo u zákazníka. Sami si zvolíte velikost a počet kusů na kotouči, běžně prodávané rozměry jsou cenově nejvýhodnější.

etikety v kotoučích

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman