Úvodní stránka » *Podnikání* » Ergometry značky SEIVA

Ergometry značky SEIVA

Každý pacient si zaslouží tu nejlepší péči a to by mělo být pro každého lékaře samozřejmostí. K vyšetření lékaři používají i metodu ergometrie, která sleduje činnost srdce při různých stupních zátěže. Lékaři k tomuto vyšetření nejčastěji využívají bicyklový ergometr nebo běžící pás.

Test zaznamenává EKG a tepovou frekvenci pacienta pomocí elektrod, které jsou uchyceny na hrudi a na končetinách. Před fyzicky náročným vyšetřením je nutná příprava pacienta, který by neměl pít alkohol, kouřit a brát některé druhy léků.

Ergonometrický systém pro každého lékaře

Pokud se zajímáte o zakoupení ergometrického systému pro Vaši soukromou ordinaci nebo zajišťujete vybavení na specializované oddělení do nemocnice, tak zvolte zařízení na profesionální úrovni. Zátěžový EKG software značky SEIVA automaticky řídí ergometr, měří krevní tlak, počítá trendy TF, ST.

Mimo další zobrazuje průměrované komplexy EKG, porovnává klidovou a zátěžovou EKG křivku a má další automatické funkce. Pacientská jednotka je bezdrátová a neomezuje pacienta v pohybu během zátěže i po zátěži. Jednoduché ovládání přístroje ocení každé špičkové ergometrické pracoviště. Důležité je pacientovi vyšetření zpříjemnit a s perfektním vybavením a zkušeným ergologem je přesný výsledek měření zaručen.

Jak vybrat vhodný ergometr do soukromé ordinace?

Zátěžové EKG značky SEIVA můžete kombinovat s řadou dalších ergometrů a běžeckých pásů. Veškeré ergometry lze rozšířit o další příslušenství, a díky tomu budete mít přístroje podle Vašich představ. Na výběr máte ergometry značky Kettler, které jsou vhodné zejména pro trénink s lékařským dohledem nebo Ergoline s neméně kvalitní konstrukcí. Společnost SEIVA jako specializovaný výrobce zdravotních zařízení nabízí i další špičkové produkty např. klidové EKG, zátěžové EKG, defibrilátory nebo podtlakové elektrody. Dopřejte svým pacientům tu nejlepší péči a kvalitu! 

Zuzana K.

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman