Úvodní stránka » *Podnikání* » Emailing.cz

Emailing.cz

Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti
Získejte peníze za příjem emailů a SMS od české společnosti.

Základní informace

Jedná se o projekt serveru www.emailing.cz, kde se člověk zaregistruje a na jeho mailovou adresu chodí české reklamní e-maily. Každý den přijdou v průměru 1-4 e-maily, které pokaždé končí ***@emailing.cz. Za každý přijatý e-mail pak příjemce dostane peníze. Důležité je na konci každého e-mailu kliknout na nápis pro potvrzení o přečtení, a tím se započítávají peníze, což si pak můžete vždy zkontrolovat po přihlášení na osobní stránku emailing.cz. Registrace je zdarma a už z toho plyne, že se nejedná o žádný podvod (IČO společnosti: 26431637).

Jak je to s penězi?

Ze začátku si při 15 minutách denně vyděláte 200 za 1. měsíc, za 2. měsíc je to už cca 500, 3. měsíc cca 1000 a tak dále. Tyto peníze nebudou hned, chce to jen vydržet první týdny nebo jen na začátku pořádně zapracovat. Rozhodně se nesmíte nechat odradit. Sami uvidíte, že až pod sebou budete mít pár lidí, tak ty peníze budou přibývat stále rychleji a rychleji. Rozhodně se to vyplatí! Je na Vás, jaké tempo zvolíte, hlavně nezastavujte. 

Jakmile dosáhnete nejméně 100,- na kontě, ve vaší osobní stránce klikněte na: Vyplacení našetřené částky, nebo koukněte do FAQ a tam si najdete, kam máte poslat e-mail, že jste této částky dosáhli. Následně Vám přijde e-mail se smlouvou, kterou si vytisknete, vyplníte jméno, adresu, číslo účtu nebo zda to chcete zaslat poštovní poukázkou, a tuhle smlouvu odešlete. A pak už jen čekáte, až Vám dorazí peníze. A nebojte, není to žádný podvod, peníze opravdu dorazí! Další možností je vyplnit smlouvu a donést ji přímo do kanceláře v Praze (Oderská 333, 196 00 Praha 9 IČO: 26431637), jen se musíte předem ohlásit na jejich e-mail. 

Registrace

V registraci uveďte co nejvíce informací, hlavně zájmy (podle toho Vám budou chodit reklamy, které Vás budou i zajímat) a referenta (to je člověk který vám toto doporučil), za jehož e-maily rovněž máte peníze - což je výrazná odlišnost od jiných podobných systémů, kde to často funguje jen jednosměrně. Za přijetí e-mailu dostáváte 0,10 Kč + 0,10 Kč za každou zodpovězenou předchozí informaci, takže dostanete až 0,50 Kč za mail. Teď si asi říkáte, jak je možné vydělat tolik peněz měsíčně? Rozhodně ne tím, že by chodilo tolik e-mailů, denně chodí 1 až 4 e-maily, ale tím že tento systém doporučíte dál. Ze začátku registrujete 1-2-3 lidi denně, ale když si to osaháte, když už máte vyzkoušené kam dávat inzeráty a co tam napsat, tak to jde MNOHEM lépe než na začátku a peníze chodí, chodí hodně často... Rozhodně nepoužívejte ,,rychlou registraci”, nebudete dostávat peníze za e-maily Vašeho referenta a také budete mít za každý Váš e-mail jen 0,10 Kč, protože tím přeskočíte odpovědi na Vaše zájmy (druhy reklam, které pak dostáváte). Také doporučuji přečíst si pravidla.

Tento referenční systém je 3 patrový, takže je dobré sehnat si pod sebe lidi, potom máte bonus i z jejich příchozích e-mailů. A dále máte bonus i z e-mailů lidí, které zaregistrují zase oni. Co je velmi důležité, ještě než se pustíte do registrace, založit si novou e-mailovou adresu na jiném serveru než Centrum.cz, Atlas.cz, Seznam.cz, jelikož tyto servery už mají plné, takže pokud máte e-mail u těchto skupin, zkuste se přihlásit (někdy může někdo odpadnout, tak to může vyjít). Pokud Vám to ale nahlásí, že už mají v tomto portálu plno, tak bude nutné založit si e-mailovou adresu někde jinde: yahoo.com, gmail.com (zde ji mám já, vřele doporučuju), hotmail.com a pod tímto mailem se zaregistrovat. Hlavně nezapomenout ty e-maily asi 1x týdně zkontrolovat a potvrdit přijetí. Novou e-mailou schránku doporučuji založit také z toho důvodu, aby se Vám reklamní maily a odpovědi na inzeráty nepletly mezi Vaše osobní maily.

Nyní tedy znovu stručný NÁVOD

1. založit e-mail jinde než na českých serverech (př. yahoo.com, gmail.com, hotmail.com)

2. registrace na emailing.cz přes tento odkaz:

http://www.emailing.cz/registrace.php?ref=2f7c1bc20c92c4da57bc0c36c60d9a21

Dole vyplníte kontrolní kód a zaškrtnete Souhlasím s pravidly a podmínkami a pokračujte dál podle daných instrukcí. Znovu upozorňuji, nepoužívejte rychlou registraci.

3. A to je ten nejdůležitější krok, abyste mohli mít slušné peníze: sehnat další lidi.

Nyní vám poradím, jak shánět další lidi

Vyhledejte servery, na kterých můžete zveřejňovat inzeráty nebo brigády zdarma. Takovéto servery jsou např. http://prace.bazac.cz, http://prace.xinzerce.cz, http://www.gigainzerce.cz, http://www.inzeratyzdarma.cz, atd. (nebudu sem vypisovat všechny, pod tímto textem najdete textový dokument, kde jsou vypsané všechny weby, které jsem našel) Uvidíte, že zájemců bude spousta. Inzeráty tam dávejte tak často, jak to jde, někdy to jde každý den, tak toho využijte. Čím víc inzerátů, tím víc zájemců. Zájemcům poté posílejte tento text, ve kterém si upravte svůj referenční odkaz (přijde Vám mailem po registraci). Dále můžete oslovit také své blízké, kamarády apod. Další možností je vytvořit si webové stránky. Poté se jen dívejte, jak se pod vás lidi registrují a jak vám přibývají peníze za to, že jim chodí reklamní maily.

Odkaz na soubor se seznamem webů, kde můžete inzerovat zdarma.

Registrace je zdarma, opravdu to funguje. Stačí Vám 15-30 minut denně (zveřejňovat inzeráty, posílat zájemcům tento text) a výsledky se dostaví, dřív nebo později, což záleží na Vaší píli. Samozřejmě nikdo Vás nenutí prohlížet e-mail každý den (pracujete jen když chcete a když máte čas).

Zdroj: prace-vydelek.cz

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman