Úvodní stránka » *Životní styl* » Dřevostavby jsou skvělým řešením bydlení

Dřevostavby jsou skvělým řešením bydlení

Přáli by jste si dům, který by byl postaven na míru dle vašich přání a představ? Každý člověk má svou představu o typu domu a způsobu jeho využití. Každému vyhovuje něco jiného, a tak postavit dům tak, aby vyhovoval všem členům rodiny po několik desítek let je náročné a vůbec ne jednoduché. Někteří prodejci typových domů staví jeden dům za druhým a nezajímají se o potřeby klientů, to je však velká chyba. Dnes se dají stavět ekonomicky úsporné domy, které slouží celé rodině, dětem a později jejich parnerům či stárnoucím rodičům.   

Stavbu domu a jeho uspořádání si pečlivě promyslete

Než si necháte postavit dům, pečlivě si rozmyslete každý detail. Některé stavební úkony jsou neměnné a težko budete později bourat příčky domu kvůli většímu stolu v kuchyni. Je potřeba si říct, co od domu očekáváte a problémy vyřešit dřív než nastanou. Čas strávený plánováním Vám ušetří mnoho času a financí do budoucna. Přestavba vašeho domu pro Vás nebude muset být noční můrou. Ekonomicky výhodné pasivní domy Origis mohou být perefektní volbou, jak investovat.

Dřevostavy a pasivní domy jsou dobrou investicí

Firma Origis navrhuje a realizuje domy jinak než je zvykem. Neztotožňuje se se standardními postupy, ale naopak klade důraz na přípravnou fázi. Dříve než začne stavět dřevostavby Origis, tak s klientem prodisktuje uspořádáná domu a jeho využití do nejmenších detailů. S pomocí zkušených kvalifikovaných pracovníků připraví pro své klienty podrobný projekt včetně energetické koncepce a rozpočtu. Novinkou jsou rostoucí domy Origis, jejichž koncept je velice zajímavý. Dům se tak může v průběhu života upravovat a bydlení se přizpůsobí každé situaci. 

dřevostavby

Zuzana K. 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman