Úvodní stránka » *Životní styl* » Dovolená v Africe vám splní ty nejtajnější představy

Dovolená v Africe vám splní ty nejtajnější představy 

Vychutnejte si v letošním roce to pravé africké dobrodružství. Toužíte-li po tom vydat se na safari plné nejrůznějších zvířat žijících ve volné přírodě, seznámit se s místními kmeny křováků a poznat jejich kulturu, a vidět nespoutanou krajinu, kterou znáte z dokumentárních pořadů, jako jsou např. nezapomenutelné Viktoriiny vodopády na řece Zambezi, váš sen se může stát skutečným. Dovolená v Africe je vám na dosah ruky…

Zamilujte se do Afrického safari

Při plánování dovolené na safari Afrika si nezapomeňte poznačit místa, která nesmíte minout. Alespoň pokud nechcete v Jihoafrické republice přijít o nefalšovaný zážitek. Když už se na tuto dalekou cestu vydáte, poznejte co nejvíce nádherných míst. Určitě budete znát Zambii, Namibii a Botswanu, ale co další turistické zajímavosti… Raději proberte vaši dovolenou s někým zkušeným, kdo tamní krásy velmi dobře zná. Společnost „Manželka africká“ poskytuje celou řadu služeb, hlavní z nich je safari: SIMON AND FANTA SAFARIS.

africa-944465_1920.jpg

Plán cesty pro objevování turistických zajímavostí

Divoká africká příroda přináší pro cestovatele úžasná dobrodružství. Černý světadíl vás přenese na nádherná místa od delty řeky Okavango s labyrinty lagun, říček a mokřadů pokrytých lekníny, až po nepřeberné množství flóry a fauny. Budete se cítit jako ve snu. Cestovat můžete terénním vozem, malou Cessnou nebo člunem. Na vlastní oči tak uvidíte slony, hrochy, lvy, leopardy, antilopy a krokodýly.

Zažijte pravé Safari v Botswaně

Také safari Botswana skýtá nespočetné množství divokých afrických zvířat. Když navštívíte solné pláně Makgadikgadi na severovýchodě Botswany, potkáte tu ve volné přírodě zebry, plameňáky, ale třeba i pštrosy. K nejslavnějším přírodním úkazům Afriky patří také pánev Nxai, Linyanti, oblast Chobe, pohoří Tsodilo, písečné duny a vinice Kapského města.

elephant-2894482_1920.jpg

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman