Úvodní stránka » *Životní styl* » Dovolená Chorvatsko 2017 vás nikdy nezklame

Dovolená Chorvatsko 2017 vás nikdy nezklame

I v letošním roce je u českých turistů nejoblíbenější destinací pro dovolenou právě Chorvatsko. Příjemný pobyt v blízkosti Jaderského moře zvládnete vlastním vozem, za rozumné peníze získáte možnost strávit několik dní na krásné pláži s čistým průzračným mořem, ceny jsou tu přijatelné, a tak si nakoupíte lahodné ovoce, zeleninu a čerstvé ryby přímo na tržnici od místních rybářů a jiných obchodníků. Ani jazyková bariéra není problém, chorvatština je dost podobná českému jazyku, vždycky se tak na všem domluvíte. Do Chorvatska můžete vyrazit nejen s rodinou a dětmi, ale je to skvělé turistické místo i pro seniory a skupinu přátel. Levnější dovolenou u moře neseženete.

Bezkonkurenčně nízké ceny ubytování

Chcete-li se vydat na letní dovolenou za rozumné peníze, shlédněte nabídku lákavých pobytových zájezdů pro letošní rok v rodinné cestovní agentuře Eliška. Vaše dovolená Chorvatsko 2017 vás zruinovat nemusí, navíc si můžete sami zvolit den nástupu do apartmánu a samotnou délku pobytu. Cestování vlastním vozidlem vám umožní dělat libovolné zastávky a přizpůsobit jízdu vašemu tempu a potřebám, proto je u turistů tak žádoucí. Před odjezdem stačí uhradit pouze rezervační poplatek, zbytek zaplatíte až při nástupu do apartmánu. V případě potíží má agentura zákaznickou linku, která funguje nepřetržitě a kam se dovoláte v jakoukoliv dobu, třeba uprostřed noci.

Dovolená Chorvatsko 2017 a oblíbená místa pobytu

Nabídka pobytů je opravdu rozmanitá a uspokojí každého klienta, bydlení v luxusním apartmánu u pobřeží vám zaručí dostatečný komfort a pohodlí, levné ubytování vám také splní představy o příjemně strávené dovolené, vše záleží na vaší představě a finančních možnostech. Mezi nejoblíbenější destinace patří např. Istrie, Dalmácie, Kvarner, Biograd a Dubrovník. Za zmínku stojí také Makarská riviéra a vyhlášený poloostrov Pelješac s překrásnou přírodou a vynikajícím vínem. Zažijte báječnou dovolenou, na kterou budete dlouho s láskou vzpomínat.

dovolená Chorvatsko 2017

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman