Úvodní stránka » *Životní styl* » Domácí spotřebiče: Ledničky a pračky

Domácí spotřebiče: Ledničky a pračky

Mezi základní spotřebiče každé domácnosti bezesporu patří lednička a pračka. Každá hospodyňka by si již bez těchto domácích spotřebičů svůj život již nedokázala představit. Dnes je na trhu široká nabídka těchto domácích spotřebičů a lze si vybrat dle různých parametrů. Malá lednička se bude hodit do dvoučlenné domácnosti, kde se často nevaří. Velká rodina a milovnící jídla ocení velkou americkou lednici s mrazákem. I pračku si můžete zakoupit na základě požadavků na objem a energetickou třídu. Na jaké další parametry se máte zaměřit?

Správný výběr ledničky

Důležitým prvkem při výběru lednice je její celkový objem, rozměry a energetická třída. Jelikož jde o základní vybavení domácnosti, tak nepodceňte správný výběr. Lednička by vám měla sloužit mnoho let. Kvalitní ledničky Whirpool se nabízí v mnoha variantách. Rozmyslete si, zda chcete volně stojící či vestavnou lednici dle dispozic a uspořádání Vaší kuchyně. Volně stojící lednice má velkou výhodu v tom, že ji můžete přemístit dle potřeby. Každá žena ocení kombinovanou lednici s mrazákem, zakoupit však můžete i samostatnou lednici bez mrazáku. Zkontrolujte si energetickou třídu vybrané ledničky. Vzhledem k tomu, že spotřebič bude pravděpodobně spuštěn nepřetržitě, ideální je třída  A.  

Jak si vybrat pračku?

Usnadněte si praní, pračky Whirpool mají mnoho užitečných funkcí, které určitě oceníte. Novinkou je technologie 6. Smysl, což znamená nejmenší možnou spotřebu vody, energie a času. V nabídce si můžete zvolit pračku s předním nebo horním plněním, vestavnou pračku nebo úzkou pračku do malých prostor. Velkou výhodou je pračka v kombinaci se sušičkou. Moderní pračky mají řadu funkcí, které např. umožní snadnější žehlení nebo zkrátí dobu sušení prádla. V prodeji jsou i další vestavné spotřebiče Whirlpool, které potěší nejenom ženy.

ledničky a pračky

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman