Úvodní stránka » *Životní styl* » Distribuce a prodej kvalitního vína

Distribuce a prodej kvalitního vína

Popíjení vína a kvašených nápojů je u nás tradicí nejen na slavnostních příležitostech, avšak tento lahodný nápoj má jistou symboliku pro své opojné a zdraví prospěšné účinky i při častějším užití. Výroba vína sahá až do daleké minulosti. Vinná réva rostla již před více než 150 miliony lety a naši předci už dávno objevili skvělou chuť nápoje ze zkvašené hroznové šťávy. Vybrat kvalitní víno pro danou událost není pro laika vůbec jednoduché, existuje spoustu druhů vín, které se liší nejen odrůdami a jakostí, ale i samotným zpracováním.

Jak druhy vína jsou k dostání na českém trhu

Česká společnost Vinospol Mutěnice se zabývá nejen dovozem a následnou distribucí vína, ale je zaměřena i na prodej vína z nejrůznějších oblastí od moravských vinic, až po víno ze zemí jako je např. Makedonie a Srbsko. Sortiment vín je opravdu široký, v nabídce naleznete různá lahvová a sudová vína, která se liší v odrůdách z bílých, růžových a červených vín. Víno je k dostání v rozličných cenových relacích od klasických druhů až po kvalitnější kategorie nejvyšší jakosti. I u nás v České republice, a to hned v několika moravských vinicích se vyrábí velice kvalitní a chutná vína, která jsou opravdu lahodná. Každý si přijde na své, Vaše oblíbená vína lze rozdělit podle základní obecné chuťové charakteristiky na suchá vína, polosuchá vína, polosladká a sladká vína.

Láhev dobrého vína pro každou příležitost

Pokud vybíráte víno na oslavu narozenin, svatbu či jinou slavnostní událost jsou vhodnější jakostní vína nebo speciální vína s přívlastkem. Na běžně strávený večer či k jídlo postačí stolní a zemská vína. Dobré víno nemusí mít tu nejlepší známku kvality, důležité je aby Vám chutnalo. Společnost Vinospol Mutěnice má na prodej vína připraven sortiment, který je tvořen z produktů v lahvích nebo v 50 L KEG sudech. Všechny produkty z vinné révy lze zakoupit i na internetu, distribuce lahvových a sudových vín je samozřejmostí po celé České republice. Navštívit můžete také jednu z vinoték, kterou naleznete v Hodoníně, Brně, Ostravě, Praze 1 nebo také ve slovenské Skalici.

prodej vína

Autor: Zuzana Klímová 

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

  1. Stojan na víno (Luboš Bednár, 28. 5. 2015 21:08:18) Odpovědět

    Dobrý den,
    Milovník vína ani vinař se neobejde bez stojanu na víno. Ať už je stojan reprezentační, malý interiérový nebo stojan, který stojí ve sklepě. Na trhu je velká nabídka druhů, velikostí i materiálů, stačí si vybrat podle našeho účelu. Některé originální stojany dokáží ozvláštnit naši domácnost.
    Pro více informací můžu doporučit tyto informační stránky: http://stojanvino.cz/

lifestyle magazine for woman