Úvodní stránka » *Pro děti* » Dětské oblečení od české značky, kvalita na první pohled

Dětské oblečení od české značky, kvalita na první pohled

Nakupovat dětské oblečení není snadný úkol. Je pro to několik důvodů. Každý kousek šatníku malého človíčka musí perfektně sedět, být z příjemného nekousavého materiálu a měl by vydržet nápor běžných i sportovních dětských aktivit. Hodně maminek se dívá také na materiály a oceňují, když jsou zdravotně nezávadné. Není divu, v dnešní chemické době hodně dětí trpí na ekzémy a alergie.

Maminky zjišťují, že se jim levné dětské oblečení nevyplatí

Za poslední roky je český trh přesycený výrobky pro děti včetně dětského oblečení. Prodejci se předhání nejen množstvím sortimentu, ale také nízkými cenami. Bohužel na úkor kvality. Pak to dopadá, že maminka koupí dětské mikiny a tepláčky v domnění, že dětem vydrží alespoň do doby, než z nich odrostou, ale ratolest přijde za pár dní s velkou dírou na koleni. A podobně dopadají i dětská pyžama, ona sice slouží především ke spánku, ale přece jen by měl i noční oděv vydržet nějaké to hraní ráno před snídaní a večer před ulehnutím do postele. A kupovat dětské oblečení každý týden či dva je finančně velmi náročné, je lepší investovat do kvalitních kousků.

Ušijte pro své děti originální oblečení sami. Vzorovaná 100% bavlna je tou nejlepší volbou.

Softshellová sezóna tu bude co nevidět

Jaro už se pomalu plíží a my si užíváme poslední mrazivé dny. Je ideální doba na to děti přeměřit a vytřídit jim z šatníku věci, které jsou jim už malé, a pořídit něco nového. Na přechodové blátivé období, kdy často prší a fouká vítr, jsou ideální dětské softshellové kalhoty a bundy. Kvalitní sortiment nabízí e-shop Veselá nohavice, můžete si být jisti, že tu nakoupíte krásné šmrncovní oblečení pro děti. Všechny výrobky jsou z českých materiálů (vyjma fleecu a softshellu) a šijí je české švadleny. Seženete zde moc pěkné kousky (většina je skladem), jako jsou lacláče, pyžama, flísové mikiny, ale i třeba šátky na hlavu. Nakupovat kvalitu se vyplatí, oblečení může podědit mladší sourozenec nebo se dá za slušnou cenu prodat. Udělá tak radost i dalším dětem.

Veselá nohavice Veselá nohavice 2 Veselá nohavice 3

Autor: Zuzana Klímová

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman