Úvodní stránka » *Podnikání* » Dětská hřiště

Dětská hřiště

Počítač, DVD přehrávač, nebo Play Station se pro děti dnes stává nejoblíbenější zábavou, což není zrovna ideální situace. Přitom dětské hřiště, je-li postavené s pochopením pro dětskou povahu a jeho svět, může být vhodnou cestou, jak děti přesvědčit, že hrát si venku v přírodě, je mnohem větší dobrodružství, než jaké zažijí doma před monitorem. V obsáhlé nabídce společnosti Hřiště s.r.o. naleznete dětská hřiště venkovní i vnitřní. Vybírat můžete od nejjednodušších prvků určených pro malé dětské hřiště, až po velice složité komponenty určené pro velké prostory. Společnost vyrábí a dodává dětské hřibové sestavy jak venkovní, tak i vnitřní, jež jsou velice oblíbené pro svou kvalitu, trvanlivost, ale i bezpečnost.

V nabídce společnosti Hřiště s.r.o. naleznete originální dřevěná akátová hřiště BOBR AKÁT, smrková hřiště MINIO, kovová hřiště PPIPE AGE, a kombinovaná řada ROB ROY – dětská hřiště s herními prvky z akátu, kovu a plastu. Vnitřní hřiště, dětské herny, hrací haly, dětské koutky, vybavují vlastním systémem CHA CHA BOX. Stali se také výhradním distributorem amerického výrobce dětských hřišť Playwords Systems, Inc., a francouzské firmy AGORESPACE a jejich víceúčelových sportovních hřišť.

Veřejné dětské hřiště nabízí hrací prostor pro děti rozličných věkových kategorií pro rozvíjení své kreativity, fantazie i pohybové dovedností. Má pro děti význam i společenský, potkávají se zde se svými vrstevníky, učí se navazovat a budovat přátelské vztahy, komunikovat a vycházet s novými přáteli. Pro ty nejmenší jsou tu pískoviště, pro větší třeba skluzavka, prolézačky, nebo třeba lezecká stěna. Jak dítě roste, postupně si vybírá atrakce přiměřené svému věku. Naopak zahrady rodinných domů, či chat a chalup nabízejí ideální prostor pro vybudování malého dětského světa. Vlastní domácí dětské hřiště má spoustu výhod, mezi ně patří úspora času pro vás, možnost užívat si atrakce kdykoli má dítě chuť, otázka bezpečnosti, sami si ohlídáte stav všech atrakcí. Pokud to finanční možnosti a dostatek prostoru na pozemku jen trochu dovolí, je domácí dětské hřiště tím nejlepším dárkem pro zdravý vývoj vašeho dítěte. 

dětské hřiště

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.

lifestyle magazine for woman